noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

ساعت هوشمند Galaxy Watch Active 2

نویسنده: sammobile.com ۱۰ تیر ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۳ ق.ظ مشاهده: ۴۴۴ بار
ساعت هوشمند Galaxy Watch Active 2

ساعت هوشمند Galaxy Watch Active 2

شنیده ها حاکی از آن است که سامسونگ تنها چهار ماه بعد از عرضه ی ساعت Active، بر روی نسل دوم این ساعت کار می کند. هم اکنون تصاویری از ساعت هوشمند Galaxy Watch Active 2 منتشر شده است. در ابتدا گمان می رفت سامسونگ بر روی توسعه ی یک ساعت هوشمند کار می کند و آن ساعت هوشمند Galaxy Watch است اما بعداً مشخص شد که این پوشیدنی Watch Active 2 است. 
اجازه ندهید که اسم Active شما را منحرف کند و فکر کنید که با یک مچ بند سلامتی یا Gear Sport طرف هستید. Watch Active 2 در دو اندازه ی 44 میلی متری و 40 میلی متری عرضه خواهد شد. متاسفانه، حاشیه ی چرخان از این دستگاه حذف شده است. به نظر می رسد دیگر این حاشیه را در ساعت های هوشمند آتی نبینیم.
 
از حیث ظاهر، ساعت هوشمند Galaxy Watch Active 2 بسیار شبیه به مدل قبلی است. تغییرات کوچکی صورت گرفته که در عکس ها مشهود است. دکمه ی پاور دایره با حاشیه ی قرمز و دکمه ی برگشت مستطیل شکل است. احتمالاً این تغییرات فقط برای زیبایی است و در عملکرد آن ها تفاوتی ایجاد نشده است. در پشت صدا شاهد تغییر کوچکی هستیم و آن قرار گرفتن یک حاشیه ی دایره ای دور حسگر ضربان قلب است. 
ساعت هوشمند Galaxy Watch Active 2 دارای دو ورژن LTE و Wifi است. حفره ی میکروفون نیز میان دکمه های پاور و برگشت قرار گرفته است. توری اسپیکر نیز در سمت دیگر ساعت  جای گرفته است. ورژن LTE باتری 340 mAh و ورژن Wi-Fi باتری 237 mAh دارد. این ساعت دارای رابط کاربری One UI می باشد. 
ساعت هوشمند Galaxy Watch Active 2
 
چطور سرعت گوشی را بالا ببریم
نحوه تشخیص شارژر اصلی سامسونگ

نظر خودتان را ارسال کنید