noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

ساعت هوشمند گلکسی واچ و اضافه شدن قابلیت Google Assistant

نویسنده: phonearena ۳۱ تیر ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۱ ق.ظ مشاهده: ۳۶۰ بار
ساعت هوشمند گلکسی واچ و اضافه شدن قابلیت Google Assistant


ساعت هوشمند گلکسی واچ و اضافه شدن قابلیت Google Assistant

کسانی که ساعت هوشمند گلکسی واچ  دارند، زیاد از دستیار مجازی آن راضی نیستند. ساعت هایی که تایزن را اجرا می کنند، فاقد  Google Assistant هستند. به گفته ی Android Police برنامه ی GAssist.net می تواند به شما کمک کند تا بیشتر قابلیت های Google Assistant را بر روی ساعت تایزن خود داشته باشید. برای این کار لازم است به گلکسی استور سری بزنید و برنامه ی گفته شده را بر روی ساعت خود لود کنید. و همچنین لازم است گوگل پلی استور را داشته باشید تا برنامه ی مکمل  Android را بر روی تلفن خود داشته باشید. 
فرآیند نصب کمی پیچیده است. از شما خواسته می شود که یک فایل را از پلتفرم Google Cloud بر روی گوشی خود ذخیره کنید. بعد از انجام نصب برنامه ها بر روی تلفن و ساعت، برنامه ها شما را برای ادامه ی فرآیند راه اندازی هدایت می کنند. 
به خاطر داشته باشید نمی توانید با گفتن کلمات کلیدی، Assistant را فعال کنید. پروسه ی فعال کردن آن به این شکل است که برنامه را باز کنید و بر روی Listen ضربه بزنید. همچنین شما نمی توانید از این برنامه برای کنترل زنگ هشدار و تایمر ساعت استفاده کنید. اما می توانید از آن استفاده کنید تا درخواست های روزانه را که معمولاً از دستیار گوگل دارید، عنوان کنید؛ مثلا چگونگی آب و هوا. برخی از کاربران Reddit می گویند دستیار گوگل در اینجا زودتر از دستگاه های دارای سیستم عامل Wear OS باز می شود. بعد از نصب برنامه و باز کردن Google assistant بر روی تلفن می توانید با انتخاب آیکون گوشه ی پایین سمت چپ، امکان نمایش نتایج شخصی را فراهم کنید. بر روی Assistant ضربه بزنید و فهرست را بگردید تا به Assistant devices را بیابید. شما باید فهرستی از ساعت های گلکسی ببینید. بر روی آن ضربه بزنید تا نتایج شخصی فعال شود. 
Watch Active 2 احتمالاً در مراسم رونمایی نوت 1 در روز هفتم آگوست معرفی می شود. این دستگاه با قابلیت گرفتن نوار قلب ECG به بازار خواهد آمد؛ هرچند این قابلیت نیازمند گرفتن تاییدیه از FDA می باشد که این اتفاق تا سال 2020 نمی افتد. 
 
پاك كردن تاريخچه گوگل در گوشی

    نظر خودتان را ارسال کنید