noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

ساعت های اسمارت واچ سامسونگ و برنامه‌ای که رابط Amazon Alexa می‌آورد

نویسنده: xda-developers.com ۳۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۴:۱۱ ب.ظ مشاهده: ۶۱۹ بار
ساعت های اسمارت واچ سامسونگ و برنامه‌ای که رابط Amazon Alexa می‌آوردساعت های اسمارت واچ سامسونگ

هنگامی که بحث به دستگاه‌های پوشیدنی می‌رسد، ساعت های اسمارت واچ سامسونگ گجت‌هایی بسیار محبوبی هستند که سایه به سایه‌ی ساعت‌های اپل حرکت می‌کنند. با وجود اینکه سری Galaxy Watch و Gear S3 ساعت های اسمارت واچ سامسونگ عملکردی عالی ارائه می‌دهند، تمامی آنها به صورت پیش فرض از رابط مجازی Bixby برخوردارند. همین مورد باعث شده که بسیاری از کاربرانی که از رابط Bixby در مقایسه با سایر رابط‌های مجازی راضی نیستند، دیگر میل چندانی به ساعت‌های سامسونگ نداشته باشند.
اگر شما به دنبال امتحان کردن رابط مجازی Amazon Alexa بر روی ساعت هوشمند سامسونگ خود هستید، می‌توانید برنامه‌ی Voice in a Can استفاده کنید که توسط یکی از کاربران وب سایت XDA به نام dmeher ساخته شده است. این برنامه بر روی ساعت‌های هوشمند سامسونگ که از سیستم عامل Tizen 4 و بالاتر بهره می‌گیرند کار می‌کند؛ بدین معنی که می‌توانید از آن بر روی دستگاه‌های Samsung Galaxy Watch، Samsung Gear S3 Classic، Samsung Gear S3 Frontier و Samsung Gear Sport اجرا کنید.
این برنامه یک اپ مستقل Alexa است که تنها به یک حساب کاربری آمازون نیاز دارد، بنابراین برای استفاده از این برنامه به یک گوشی و یا حتی دستگاه اکوی فیزیکی نیازی ندارید. شما می‌توانید عملکرد لمس دوگانه‌ی کلید Home Key دستگاه خود را برای بالا آمدن سریع Alexa بر روی ساعت خود تنظیم نمایید.
 

نظر خودتان را ارسال کنید