noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

ساعت سامسونگ Gear S4 سرانجام به امریکا خواهد رسید

نویسنده: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۴ ق.ظ مشاهده: ۸۰۱ بار
ساعت سامسونگ Gear S4 سرانجام به امریکا خواهد رسید

ساعت سامسونگ Gear S4 سرانجام به امریکا خواهد رسید

در حالی که فکر میکردیم دیگر خبری از مدل جدید ساعت سامسونگ Gear S4 نخواهد بود، مطلع شدیم که مدل جدیدی از این ساعت هوشمند با نام Gear S4 در راه است و در امریکا نیز با اتصال LTE همراه خواهد شد. در ادامه‌ی مطلب همراه ما باشید...
 
تا به امروز تقریباً تمامی تولید کنندگان بزرگ گوشی احتمالاً به جز سامسونگ و هواوی به ناچار در مقابل اپل از بازار ساعت‌های هوشمند کناره گیری کرده اند و موقعیت ایجاد شده عجیب به نظر می‌رسد. سامسونگ پس از آن که برای اولین بار از حلقه‌ی چرخان با طراحی هوشمندانه در ساعت Gear S2 استفاده کرد، به نظر آمد که سرعت خود را کم کرده است. و در سال گذشته که نسخه اسپورت Gear S3 Sport را جای گزین Gear S3 کرد، همه را به این فکر واداشت که دیگر شاهد محصولی از سری Gear ها نخواهند بود. اما باید برای طرفداران Gear بگوییم که جای نگرانی نیست. از آن جا که مدل ساعت سامسونگ Gear S4 در راه است و در آمریکا با قابلیت  LTE نیز همراه خواهد شد.
 
در حالی که فقط از شماره مدل این ساعت هوشمند که معادل SM-R800 می‌باشد، اطلاع داشتیم، حالا خبر رسیده است که ساعت هوشمند مذبور از اتصال LTE نیز برخوردار می‌شود. هرچند لازم به ذکر است که استفاده از قابلیت اتصال LTE اقدامی پیش گامانه نبوده و پیشتر در ساعت‌های هوشمند دیگر از این نوع اتصال استفاده شده بود. قرار است که این ساعت هوشمند از تمامی اپراتورهای اصلی تلفن همراه در امریکا با نام‌های  T-mobile، AT&T و ورایزن  Verizon، پشتیبانی کند.
بخش موبایل شرکت سامسونگ موسوم به سم موبایل گزارش کرده است که قابلیت‌های نرم افزاری مانند پایش خواب وهمچنین نرم افزار های سلامتی در ساعت سامسونگ Gear S4 بهبود داده شده اند. باید گفت که با توجه به محدودیت‌های تکنولوژیکی که صنعت این روزها با آن رو به روست، این گونه ارتقاء‌های نرم افزاری بهترین راه برای ادامه کار هستند. حتی اپل هم با این محدودیت‌ها رو به رو بوده و در تلاش است که اپل واچ را به عنوان یک ابزار پزشکی جا بندازد.
 
حالا دیگر فقط باید منتظر زمان عرضه‌ی این ساعت باشیم. سامسونگ معمولاً در ماه‌های پایانی سال میلادی و یا در زمانی نزدیک به برپایی نمایشگاه IFA از ساعت های هوشمند خود رونمایی می‌کرد که اغلب با ارائه‌ی سری گلکسی نوت نیز همراه بود. اما حالا برنامه‌ی منظم رونمایی از ساعت هوشمند سامسونگ از بین رفته است و این سوال را باقی می‌گذارد که چه زمانی باید انتظار رونمایی از ساعت هوشمند بعدی این شرکت با حلقه‌ی چرخان را داشته باشیم.

نظر خودتان را ارسال کنید