noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

ساخت گیف با استفاده از دوربین Galaxy S10

نویسنده: sammobile.com ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۲:۴۷ ب.ظ مشاهده: ۲۸۳ بار
ساخت گیف با استفاده از دوربین Galaxy S10

ساخت گیف با استفاده از دوربین Galaxy S10

آیا می دانستید که با استفاده از دوربین گلکسی اس 10 توانید اقدام به ساخت گیف کنید ؟ این ویژگی سال گذشته به همراه گلکسی اس 9 در دستگاه های سامسونگ ورود پیدا کرد و حالا در Galaxy s10,Galaxy s10e, Galaxy s10+ در دسترس است. شما می توانید با دوربین اصلی و دوربین جلوی s10 ها تا 30 فریم گیف ضبط کنید؛ کافی است دکمه ی شاتر را فشار دهید و نگه دارید. همچنین می توانید این گیف ها را بعد از این که وارد گالری شدند با ابزارهای زیادی ویرایش کنید؛ مثل اضافه کردن برچسب، حذف برخی فریم ها، تغییر  سرعت پخش،  تغییر جهت پخش فریم ها و تکرار فریم ها. 
به هر حال ساخت گیف با تلفن همراه، قابلیتی است که باید به صورت دستی فعال کنید و تلفن همراهتان حتی شما را از وجود این گزینه آگاه نمی کند. این مورد در کاتالوگ دستگاه ذکر شده، اما از آنجایی که هر کسی وقت خواند آن را ندارد ما به شما نشان می دهیم که چطور از این ویژگی استفاده کنید. از دستورالعمل زیر پیروی کنید تا بتوانید با گلکسی اس10 خود گیف بسازید.
شایان ذکر است که این گیف ها فقط در حافظه ی داخلی ذخیره می شوند، حتی اگر تنظیمات گوشی به نحوی باشد که عکس ها و ویدیوهایی عادی در SD card ذخیره شوند. به هر حال، گیف ها حجم زیادی اشغال نمی کنند. یک گیف 30 ثانیه زیر 5 مگابایت فضا می گیرد و شما همواره می توانید آن ها را به SD و یا سرویس های آنلاین مثل گوگل فوتو انتقال دهید. 
اپلیکیشن دوربین را در Galaxy s10,s10e,s10+ باز کنید.
بر روی علامت چرخ دنده ضربه بزنید و وارد تنظیمات دوربین شوید.


دکمه ی شاتر را لمس کنید و نگه دارید. 


از گزینه هایی که می بینید، گزینه ی Create GIF را انتخاب نمایید.

ساخت گیف

همین! حالا شما می توانید با ضربه زدن و نگه داشتن دکمه شاتر گیف بسازید. به یاد داشته باشید که آن ها در حافظه ی داخلی ضبط می شوند و شما باید به صورت دستی آن ها را به SD یا Cloud مثل گوگل فوتو انتقال دهید.
 

    نظر خودتان را ارسال کنید