noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

زندگی هوشمند سامسونگ در نمایشگاه CES 2019

نویسنده: en.dailypakistan.com.pk ۲۴ دی ۱۳۹۷ - ۰۱:۴۴ ب.ظ مشاهده: ۳۰۰ بار
زندگی هوشمند سامسونگ در نمایشگاه CES 2019

زندگی هوشمند سامسونگ در نمایشگاه CES 2019

زندگی هوشمند : شرکت سامسونگ با برجسته کردن پیشرفت‌هایش در هوش مصنوعی، اینترنت اشیاء و شبکه‌ی 5G در کنار معرفی نسل بعدی تولیدات و تکنولوژی‌ها نشان می‌دهد که چگونه مصرف کنندگان می‌توانند یک زندگی هوشمند داشته باشند .

samsung-5-things-1-main-2
زندگی هوشمند

 شرکت سامسونگ اعلام کرد که چگونه سرمایه‌گذاری و رهبری این شرکت در حوزه‌ی تکنولوژی‌های هوش مصنوعی، اینترنت اشیاء و شبکه‌ی 5G به عنوان آجرهای بنیادین عمارت آینده‌ی زندگی هوشمند عمل خواهد کرد. سامسونگ همچنین از پلت‌فرم‌های رباتیک مبتنی بر هوش مصنوعی خود پرده‌برداری کرد که می‌توانند در مدیریت فعالیت‌های روزانه مانند، کمک به یک جمعیت کهنسال برای مدیریت مستقل سلامتی روزانه‌ی خود، مورد استفاده قرار گیرند.
"اچ.اس کیم"، رئیس و مدیرعامل شرکت سامسونگ، گفت: «2019 پنجاهمین سالگرد شرکت سامسونگ بوده و در پنج دهه‌ی گذشته ما متعهد بوده‌ایم که فناوری‌های با ارزشی برای مصرف کنندگان در سرتاسر جهان تولید کنیم. در سال 2019 ما کار خود را به سطحی بالاتر ارتقا خواهیم داد و از رهبری صنعتی خود برای واقعیت بخشیدن به چشم‌اندازمان از واقعیت زندگی هوشمند استفاده خواهیم کرد».

samsung-5-things-1-main-3
زندگی هوشمند

 تشریح هوش اشیاء با اینترنت اشیاء، شبکه‌ی 5G و هوش مصنوعی
ایده‌ و فلسفه‌ی برنامه‌ی زندگی هوشمند سامسونگ این است که هوش اشیاء ـ اینترنت اشیاء، شبکه‌ی 5G و هوش مصنوعی را طوری با هم ترکیب کند که در تمامی دستگاه‌ها به شکلی هماهنگ با هم کار کرده تا تجربه‌ای یکپارچه خلق نماید. سامسونگ در کنفرانس خبری خود در نمایشگاه CES تشریح کرد که چگونه کار آن بر روی این تکنولوژی‌های بنیادین نوآوری‌های تازه‌ای در سراسر فهرست تولیداتش ایجاد خواهد کرد. از زمان یکپارچه شدن برنامه‌ی SmartThings و معرفی فضای ابری SmartThings Cloud، محیط این برنامه به طور قابل توجهی رشد کرده است. تعداد کاربران ثبت‌نام کرده‌ی SmartThings 220 درصد افزایش یافته و نصب آن نیز 61 درصد افزایش پیدا کرده است. تعداد همکارانی که در این محیط مشغول به کار هستند نیز 44 درصد افزایش داشته است. امروزه، مصرف کنندگان می‌توانند از SmartThings در دستگاه‌های برترین برندهای جهانی مانند Amazon, Google, Bose, Sylvania, plume استفاده کرده و از تجربه‌ی آن لذت ببرند. 
سامسونگ از نفوذ رهبری خود در حوزه‌ی ارتباطات استفاده می‌کند تا گام‌هایی بزرگ برای آوردن تکنولوژی 5G به دستان مصرف کنندگان، بردارد. این شرکت متعهد شده است که با رائه‌ی یک گوشی 5G در نیمه‌ی نخست سال 2019 این تکنولوژی را در اختیار مصرف کنندگان قرار دهد.
پلتفرم هوشمند سامسونگ، Bixby گسترش خواهد یافت
این پلتفرم به عنوان راهی هوشمندتر برای استفاده از گوشی‌های Galaxy آغاز شد. امروزه Bixby در حال تکامل یافتن است تا به پلتفرم هوشمندی مقیاس‌پذیر و باز بدل شود که از دستگاه‌های بسیار بیشتری پشتیبانی خواهد کرد. سامسونگ اعلام کرده که هوش Bixby قرار است در QLEDهای 2019، تلویزیون‌های پرمیوم و لوازم خانگی هوشمندی مانند یخچال فریزها، شوینده‌ها و همچنین کولرها، گوشی‌های موبایل، بلندگوهای هوش مصنوعی و بسیار دیگری از تولیدات این شرکت مورد استفاده قرار گیرد.
 

    نظر خودتان را ارسال کنید