noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

نحوه ريست كردن گوشي سامسونگ A50 به تنظیمات کارخانه ای

نویسنده: ۱۵ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۸ ق.ظ مشاهده: ۲۱۵۱ بار
نحوه ريست كردن گوشي سامسونگ A50 به تنظیمات کارخانه ای

دانستن چگونگی ريست كردن گوشي سامسونگ A50 ، می تواند در هنگام بروز مشکلات، کمک کننده باشد. هارد ریست که عموماً با نام فکتوری ریست شناخته می شود، روشی است که بعد از انجام روش های ساده تر و نتیجه نگرفتن انجام می شود. این روش زمانی جواب می دهد که مشکل از نرم افزار باشد. فکتوری ریست مشکل سخت افزار و مادربرد خراب را برطرف نمی کند. خیلی از کاربران اندروید از فکتوری ریست به عنوان یک روش قدرتمند برای حل کردن تعداد زیادی از مشکلات استفاده می کنند. تنها ایراد این روش برگرداندن همه چیز به روز اول است. این روش باگ های سطحی را برطرف می کند اما مشکلات کدنویسی و برنامه نویسی به این روش حل نمی شود. سه روش برای هارد ریست کردن Galaxy A50 وجود دارد. 

ريست كردن گوشي سامسونگ A50

ريست كردن گوشي های سامسونگ A50 از طریق منوی تنظیمات: ساده ترین روش برای پاکسازی A50 این روش است. به منوی تنظیمات بروید، از اطلاعات خود بکاپ بگیرید و حساب کاربری گوگل را حذف کنید. اپلیکیشن تنظیمات را باز کنید. در منو بگردید و  General management را انتخاب کنید. بر روی Reset ضربه بزنید. در میان گزینه ها بر روی Factory data reset ضربه بزنید. اطلاعات را بخوانید و سپس Reset را انتخاب کنید. بر روی Delete All ضربه بزنید. 
ريست فکتوری كردن گوشي سامسونگ A50 از طریق دکمه های دستگاه: اگر تلفن شما بالا نمی آید و یا بالا می آید اما نمی توانید وارد منوی تنظیمات شوید، از این روش استفاده کنید. در ابتدا، باید گوشی را بوت کنید تا به Recovery Mode دسترسی کنید. بعد از دسترسی به Recovery، زمان انجام فرآیند ریست می رسد. 

از داده های خود بکاپ بگیرید. اگر مشکل دستگاه اجازه ی بک آپ گرفتن نمی دهد از آن صرف نظر کنید. حساب کاربری گوگل را حذف کنید. دستگاه را خاموش کنید. اگر نمی توانید دستگاه را خاموش کنید نمی تواند دستگاه را در حالت Recovery Mode روشن کنید. اگر نمی توانید دستگاه را خاموش کنید، اجازه دهید تا شارژش تمام شود و خاموش شود. سپس گوشی را نیم ساعت شارژ کنید و در حالت Recovery Mode قرار دهید. دکمه ی بالا بردن صدا و دکمه ی Bixby را فشار دهید و نگه دارید. در حالی که این دو دکمه را نگه داشته اید، دکمه ی پاور را نیز بفشارید. صفحه ی Recovery پدیدار می شود. وقتی این صفحه را دیدید، دکمه ها را رها کنید. از دکمه ی کم کردن صدا استفاده کنید تا گزینه ی Wipe data/factory reset را پیدا کنید. دکمه ی پاور را فشار دهید تا گزینه انتخاب شود. از دکمه ی کم کردن صدا برای رسیدن به Yes استفاده کنید. با دکمه ی پاور آن را انتخاب کنید. 

ريست فکنوری كردن گوشي سامسونگ A50 از طریق Find My Mobile:  Find My Mobile یکی از سرویس های سامسونگ است که به کاربران اجازه می دهد، دستگاه های خود را از راه دور ردگیری کنند، قفل صفحه را باز کنند، از داده ها بک آپ بگیرند، دسترسی به Samsung Pay را مسدود کنند و یا همه ی داده ها را پاک کنند.  پاک کردن دستگاه به وسیله ی Find My Mobile خیلی ساده است. نکته ی مهم این است که باید این قابلیت را فعال کرده باشید. اگر آن را فعال نکرده باشید، نمی توانید از آن استفاده کنید. اگر اولین بار است که از این سرویس استفاده می کنید، باید آن را فعال کنید: 

وارد تنظیمات شوید. بر روی Biometrics and Security ضربه بزنید. به Find My Mobile بروید. بر روی Samsung account ضربه بزنید. جزییات حساب کاربری سامسونگ خود را وارد کنید. از این پس می توانید گوشی خود را از راه دور کنترل کنید:
با استفاده از کامپیوتر به سایت https://findmymobile.samsung.com  بروید. با حساب کاربری سامسونگ وارد شوید. اطلاعات باید همانی باشد که در تلفن همراه استفاده شده است. بعد از وارد شدن، بر روی Erase data کلیک کنید تا فکتوری ریست شروع شود. یک پیام هشدار ظاهر می شود که از شما میپرسد مطمئن هستید که می خواهید فکتوری ریست انجام دهید. بر روی ERASE ضربه بزنید. 
 
قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy S11

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy Note 10

نظر خودتان را ارسال کنید