noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

روش دانلود با گوشی Galaxy بدون زدن کلید Home

نویسنده: samsungsfour.com ۲۶ دی ۱۳۹۷ - ۰۵:۳۶ ب.ظ مشاهده: ۳۷۴ بار
روش دانلود با گوشی Galaxy بدون زدن کلید Home

روش دانلود با گوشی Galaxy بدون زدن کلید Home

روش دانلود با گوشی : امروزه بسیاری از گوشی‌های سری Galaxy بدون دکمه‌ی سخت Home ساخته می‌شوند و تنها دارای یک دکمه‌ی نرم افزاری هستند. بنابراین دیگر بر روی این گوشی‌ها نمی‌توانید با روش سنتی وارد حالت دانلود شوید. خب روش دانلود با گوشی در این موارد چیست ؟
قبل از وارد شدن به راهنما بگذارید به روش سنتی اشاره‌ای بکنیم. در این روش دانلود با گوشی دکمه‌های Power+Vol Down+Home را فشار داده و نگاه دارید تا صفحه‌ی اخطار زیر نمایش داده شود:

download-mode-without-home-button-1
 هنگامی که صفحه نمایش داده شد دکمه‌ی Vol Up را فشار دهید تا وارد حالت دانلود شوید. صفحه‌ی حالت دانلود به شکل زیر است:
download-mode-without-home-button-2

 خب اکنون اهمیت دکمه‌ی Home برای ورود به حالت دانلود را می‌دانید. اکنون بیایید به راهنمای اصلی روش دانلود با گوشی بپردازیم.
1. نخست گوشی خود را خاموش کنید.
2. سپس دکمه‌های Vol Down+Vol Up+Power را به صورت همزمان فشار داده و نگاه دارید تا صفحه‌ی اخطار به شکل زیر نمایش داده شود. هنگامی که این صفحه بالا آمد دکمه Vol Up را فشار دهید تا وارد حالت دانلود شوید.
download-mode-without-home-button-3
اما اگر شما یک گوشی از سری Galaxy S دارید که دکمه‌ی bixby دارد راهنمای زیر را دنبال کنید.
نخست گوشی خود ا خاموش کنید.
روش اول:
اکنون برای ورود به حالت دانلود دکمه‌های Bixby+Power+Vol Down را فشار داده و نگاه دارید تا صفحه‌ی اخطار به شکل زیر بالا بیاید:
download-mode-without-home-button-4
پس از بالا آمدن این صفحه دکمه‌ی Vol Up را فشار دهید تا وارد حالت دانلود شوید. صفحه‌ی حالت دانلود به شکل زیر است:
download-mode-without-home-button-5
روش دوم:
در این روش از طریق حالت Recovery mode وارد حالت دانلود می‌شویم بنابراین بوت اول Recovery mode خواهد بود.
برای وارد شدن به حالت Recovery mode دکمه‌های Bixby+Power+Vol Up را فشار داده و نگاه دارید. هنگامی که شماره مدل (model number) را مشاهده کردید در حالی که سایر دکمه‌ها را نگاه داشته‌اید دکمه‌ی Power را رها کنید. منوی اصلی حالت recovery mode به شکل زیر است:
download-mode-without-home-button-6
اکنون وقتی که در این صفحه هستید بر روی گزینه‌ی Reboot to bootloader کلیک کنید تا وارد حالت دانلود شوید. در recovery mode برای بالا و پایین رفتن میان گزینه‌ها از دکمه‌های Vol Up / Vol Down و برای انتخاب یا تایید گزینه‌ها از دکمه‌ی Power استفاده کنید. از زمان عرضه‌ی Android Marshmallow شما دیگر نمی‌توانید با زدن دکمه‌ی back به راحتی از حالت دانلود خارج شوید. بنابراین برای خارج شدن از این حالت دکمه‌های Power و Vol Down را به صورت همزمان فشار داده و نگاه دارید.
 

    نظر خودتان را ارسال کنید