noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

روزنه نمایشگر سامسونگ S10 را با این تصاویر پس زمینه از دیزنی بپوشانید

نویسنده: sammobile ۷ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۱ ب.ظ مشاهده: ۲۸۴ بار
روزنه نمایشگر سامسونگ S10 را با این تصاویر پس زمینه از دیزنی  بپوشانید

روزنه نمایشگر سامسونگ S10

سامسونگ پس زمینه هایی از دیزنی و پیکسار برای نمایشگر سامسونگ S10 معرفی کرده که می توانند به طرز جالبی روزنه ی دوربین را در خود مخفی کنند. سامسونگ سال گذشته با همکاری دیزنی و پیکسار، ایموجی شخصیت های کارتون های محبوب مثل Wall-E و شگفت انگیزها را به Galaxy S9 آورد و حالا این همکاری را برای طراحی پس زمینه نمایشگر سامسونگ S10 گسترش داده است.
این تصاویر پس زمینه برای Galaxy S10e و Galaxy S10 بر روی Galaxy Themes قرار داده شده اند. در حال حاضر، پنج کاراکتر وجود دارند که می توان از میان آن ها کاراکتر محبوب خود را انتخاب نمود: فلش از Zootopia، جک جک و دش از شگفت انگیزها، اولاف از فروزن و میکی موس نوستالژیک. پس زمینه های دیزنی برای دارندگان Galaxy S10 رایگان هستند و می توان با ضربه زدن بر روی Cutout wallpapers در برنامه ی Galaxy Themes به آن ها دسترسی پیدا کرد. 
نمایشگر سامسونگ S10
سامسونگ این پس زمینه های جذاب را برای Galaxy S10+ که ارزشمندترین گوشی سری S می باشد، منتشر نکرده است. شاید سامسونگ در آینده پس زمینه هایی برای Galaxy S10+ طراحی کند که روزنه ی بزرگتر آن را بپوشاند؛ اما هنوز در این مورد صحبتی نشده است.
خوشبختانه شما می توانید از برنامه های سوم شخص استفاده کنید تا از پس زمینه های این چنینی از دیزنی و پیکسار برخوردار شوید.
 

نظر خودتان را ارسال کنید