noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

رنگ های گوشی سامسونگ Galaxy A41 و Galaxy A31 مشخص شد

نویسنده: samsungia ۲۳ آذر ۱۳۹۸ - ۰۱:۲۴ ب.ظ مشاهده: ۴۰۴ بار
رنگ های گوشی سامسونگ Galaxy A41 و Galaxy A31 مشخص شد

گوشی سامسونگ Galaxy A31 یکی از میان رده های سری A پرتعدادی خواهد بود که در سال 2020 توسط سامسونگ به بازار عرضه خواهد شد. همانطور که از نام Galaxy A31 پیداست مدل جدید گوشی های Galaxy A30s و Galaxy A30 خواهد بود که در سال 2019 به بازار عرضه شدند. تا کنون اطلاعات ضد و نقیضی در مورد میزان حافظه ی Galaxy A31 منتشر شده و نمی توان به طور حتم به آنها اطمینان داشت اما رنگ هایی که قرار است این گوشی با آنها ارائه شود تایید شده که در ادامه به آنها اشاره خواهیم داشت. 
 
با توجه به اطلاعاتی که منابع موثق و نزدیک به کارخانه منتشر کرده اند گوشی سامسونگ Galaxy A41 در رنگ های مشکی ، سفید و قرمز قابل تهیه خواهد بود. این یعنی یک رنگ کمتر از Galaxy A30 که رنگ آبی هم داشته و به برخی از بازار ها ارائه شده. البته این احتمال نیز وجود دارد پس از رونمایی و گذشت زمانی کوتاه از فروش galaxy A31 سامسونگ تصمیم بگیرد که آن را در رنگ های متنوع تری به بازار عرضه کند. البته اگر سامسونگ بخواهد با هزینه ای پایین تر این گوشی را به بازار بفرستد احتمالا از روش ارائه Galaxy A30s استفاده خواهد کرد که تنها در سه رنگ مشکی ، سفید و ارغوانی ارائه شد. 

گوشی سامسونگ Galaxy A31

 
 
هنوز مشخصات فنی گوشی سامسونگ Galaxy A31 مشخص نشده و نمی دانیم باید چه انتظاری از آن داشته باشیم و شاید رونمایی از Galaxy A51 و تغییرات ایجاد شده در آن به نوعی بگوید که انتظار چه تغییراتی را در Galaxy A31 می توانیم داشته باشیم. شاید این گوشی در سیستم دوربینش ارتقاء پیدا کند و یا حافظه و حتی باتری. شاید تنها ارتقاء عملکردی که تقریبا می توانیم از آن اطمینان داشته باشیم در مورد سیستم عامل اندروید استفاده شده در آن باشد. احتمال اینکه یک لنز Macro به سیستم دوربین این گوشی اضافه شود بالاست ، همینطور می توانیم انظار دیدن دوربین هایی با کیفیت تر را در آن نسبت به A30 و A30s داشته باشیم. اما اطلاعات تایید شده در مورد رنگ تنها به این گوشی بسنده نکرده و گفته شده گوشی Galaxy A41 نیز رد رنگ های مشکی ، سفید و قرمز قابل تهیه خواهد بود.     


قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy S11
 
قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy Note 10
 

    نظر خودتان را ارسال کنید