noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

رنگ جدید گوشی S10 معرفی شد

نویسنده: ۲۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۳:۲۴ ب.ظ مشاهده: ۳۲۵ بار
رنگ جدید گوشی S10 معرفی شد

رنگ جدید گوشی S10

سامسونگ رنگ جدید گوشی S10 و Galaxy S10+ به نام آبی دودی، در چین عرضه کرده است. این خبر توسط نمایندگی محلی سامسونگ با پستی در Weibo تایید شده است. علیرغم نام جدید، به نظر می رسد این رنگ زیاد جدید و تازه نیست. 
رنگ جدید گوشی S10 ، قطعاً مثل رنگ قرمز کاردینال که اخیراً برای سری S10 عرضه شد، نیست. سامسونگ رنگ مذکور را چند ماه بعد از عرضه ی اولیه، ارائه کرد تا مجدداً به بازار پرچم دار خود رونق ببخشد. 

تشخیص رم میکرو اس دی اصل و تقلبی سامسونگ
همچنین سامسونگ رنگ نقره ای رنگین کمانی را برای S10+ در هنگ کنگ عرضه کرده است. این رنگ افکتی مشابه سفید رنگین کمانی دارد که طیف هایی از قرمز و سفید را در بر می گیرد. 
رنگی که سامسونگ چین آبی دودی می نامد، احتمالاً همان آبی رنگین کمانی است که از اول در بازار وجود داشت. این دو رنگ بسیار به یکدیگر به هم شبیه هستند. باید توجه داشت که رنگ آبی رنگین کمانی در چین عرضه نشده بود. با یک نگاه اجمالی به وب سایت سامسونگ در این کشور می توان دریافت که هیچ گزینه ی آبی رنگی برای این گوشی در چین وجود ندارد. 
بنابراین سامسونگ تصمیم گرفته یکی از رنگ های اصلی را برای S10 و S10+ را در چین هم به فروش برساند. این کار فروش این گوشی را در بازار داغ و سودآور چین بالا می برد. Galaxy S10 با عبور از مرز 500000 دستگاه در چند هفته، فروش خوبی را در چین رقم زد. 
 

نظر خودتان را ارسال کنید