noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

رنگ بندی جدید گوشی اس 11 سامسونگ

نویسنده: sammobile ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۳ ب.ظ مشاهده: ۵۱۳ بار
رنگ بندی جدید گوشی اس 11 سامسونگ

رنگ بندی جدید گوشی اس 11 سامسونگ

اطلاعاتی از گلکسی اس 11 سامسونگ به دست آمده است. هنوز برای صحبت کردن از این گوشی، خیلی زود است اما از آنجا که Galaxy S11 پرچم دار بعدی سامسونگ است، بازار خبر و شایعه داغ خواهد ماند. 
سامسونگ تا اوایل سال بعد گوشی اس 11 سامسونگ را عرضه نخواهد کرد. اگر به تاریخ نگاه کنیم، پرچم دار بعدی نباید تا قبل از فوریه ی 2020 رونمایی شود. هوادارن انتظارات زیادی از این گوشی دارند. گفته می شود این گوشی دارای رنگ بندی آشنایی است. سامسونگ قصد دارد این مدل را در رنگ های آبی، صورتی، مشکی و سفید عرضه کند. هر چهار رنگ برای Galaxy Note 10 هم در نظر گرفته شده بود. 

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy S11

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy Note 10


سامسونگ از رنگ های شفقی استفاده می کند و احتمالاً همین رویه را برای گوشی اس 11 سامسونگ نیز دنبال می کند. امکان دارد S11 نیز ورژن هفت رنگ داشته باشد. این مسئله می تواند طرفداران زیادی را راضی نگه دارد.  گزینه ی رنگین کمانی یا هفت رنگ در میان خریداران نوت 10، محبوبیت زیادی داشت و طبیعی است که خریداران S11 هم از آن استقبال کنند. 
گلکسی اس 11 سامسونگ احتمالاً سه مدل خواهد داشت و هر مدل دارای گزینه های حافظه ی داخلی از 128 گیگابایت تا 1 ترابایت خواهند بود. هرچند برای نوت 10 هم قرار بود گزینه های 128 گیگابایتی و 1 ترابایتی لحاظ شوند، اما در نهایت این اتفاق نیفتاد. 
به زودی خبرهای بیشتری از Galaxy S11 منتشر خواهد شد. بازار شایعه برای پرچم دار بعدی سامسونگ در حال رونق گرفتن است. اگر حرف هایی که در مورد رنگ بندی S11 زده می شود، درست باشد، سامسونگ اصلاً اشتباه نکرده است. 
 

نظر خودتان را ارسال کنید