noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

ردیابی گوشی با ساعت گلکسی

نویسنده: sammobile.com ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۱ ق.ظ مشاهده: ۴۷۹ بار
ردیابی گوشی با ساعت گلکسی

ردیابی گوشی با ساعت گلکسی

شما می توانید کارهای زیادی با گلکسی واچ و گلکسی واچ اکتیو انجام دهید. یکی از آن ها پیدا کردن تلفن همراه گم شده ی شماست. اگر شما این دو دستگاه را با هم جفت سازی کرده باشید، استفاده از گلکسی واچ برای ردیابی گوشی از آنچه فکر می کنید راحت تر است. 

بهترین بند برای Galaxy Watch

برنامه ای که این کار را انجام می دهد از پیش بر روی ساعت شما نصب شده است و همین که ساعت را از جعبه دربیاورید می توانید از آن استفاده کنید. تنها چند حرکت کافی است تا از آن بهره مند شوید. اگر عادت به گم کردن گوشی دارید، این قابلیت بسیار  کارآمد است. 
گلکسی واچ می تواند تلفن همراه شما را پیدا کند. حتی می تواند این کار را بدون جفت سازی با بلوتوث انجام دهد. در این صورت از وای فای برای اتصال به گوشی استفاده می کند. قابلیت شبیه به قابلیت Find My Phone عمل می کند.
 
galaxy-watch-find-phone-1

برای ردیابی گوشی برنامه ی Find My Phone را در گلکسی واچ و گلکسی واچ اکتیو باز کنید. بر روی دکمه ی شروع ضربه بزنید و اگر دستگاه با بلوتوث جفت سازی شده باشد، به سرعت شروع به پیدا کردن آن می کند. بعد از آن شما خواهید دید که گوشی شما ویبره و زنگ می زند و پیغام “Finding my phone” بر روی صفحه ظاهر می شود. 

galaxy-watch-find-phone-2

ردیابی گوشی

اگر از گستره ی بلوتوث خارج شده باشید هم می توانید گوشی خود را پیدا کنید. به شبکه ی وای فای وصل شوید و همین کارها را تکرار کنید. برنامه به شما می گوید که این فرآیند ممکن است کمی طول بکشد چون از راه دور دنبال گوشی می گردد. گزینه ی Locate phone در هر دو اتصال قابل استفاده است تا نزدیکترین موقعیت را پیدا کنید.
galaxy-watch-find-phone-3

مقایسه ساعت های هوشمند سامسونگ

این قابلیت بر روی گوشی خاموش و یا در حالت پرواز، کار نمی کند. قابلیت های پیشرفته مثل پاک کردن داده های گوشی از راه دور از ساعت امکان پذیر نیست. اما به هر حال یک قابلیت مفید است که باید بر روی ساعت خود داشته باشید. 
 

نظر خودتان را ارسال کنید