noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

رازهایی درباره اینستاگرام هرآنچه باید در مورد آن بدانید

نویسنده: samsungia ۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۳ ق.ظ مشاهده: ۲۶۶ بار
رازهایی درباره اینستاگرام هرآنچه باید در مورد آن بدانید

رازهایی درباره اینستاگرام : هنگامی که یک اپلیکیشن به سرعت مشهور می شود، بحث های زیادی در مورد کاربرد و چگونگی و هدف آن شکل می گیرد. در این مطلب در مورد اینستاگرام صحبت می کنیم که 10 سال پیش متولد شد و دیگر نمی توان از نظر شهرت با آن رقابت کرد. 
آیا تا به حال فکر کرده اید که علت شهرت اینستاگرام چیست؟ و چرا این برنامه حسابی باب شده است؟ آیا این برنامه واقعا اینقدر جذاب است؟ آیا اینستاگرام بازار لایک جمع کردن است و می توان از آن الهام گرفت؟
امروزه، اینستاگرام یکی از تاثیرگذارترین شبکه های اجتماعی است و 800 میلیون نفر از آن استفاده می کنند. در ادامه مزایا و معایب اینستاگرام را بررسی می کنیم. 

مزایا:
به اشتراک گذاشتن محتوا : اینستاگرام امکان اشتراک گذاری عکس و فیلم را با توضیح و هشتگ فراهم می کند و به راحتی می توان محتوای مورد نظر را پیدا کرد. لازم نیست حتما بلاگر باشید و بلاگ های حرفه ای بگذارید. می توانید به راحتی زندگی روزمره ی خود را با فالوورها به اشتراک بگذارند. به همین علت این برنامه برای هر کسی جذاب است؛ از جمله جهانگردها، علاقه مندان به آشپزی، اهالی مد و سلبریتی ها. 
به روز بودن: هنگامی که یک پروفایل خاص مثل یک فرد مشهور، بلاگر و یک فروشگاه را فالو می کنید؛ همیشه اطلاعات به روز از آن فرد یا فروشگاه دارید. هر بار که کسانی که فالو میکنید، پست جدید بگذارند، بی درنگ آن را خواهید دید. 
هشتگ و لوکیشن: هشتگ برای گسترش مخاطبین و ارتباط برقرار کردن با مخاطب های خاص لازم است. همچنین می توانید عکس های مشابه و کاربران با علایق مشترک را پیدا کنید. 
استوری: اخیراً قابلیت استوری گذاشتن به اینستاگرام اضافه شده است. می توانید عکس ها را با دنیا و یا با دوستان خاص به اشتراک بگذارید اما استوری ها موقتی هستند. استوری ها بعد از 24 ساعت ناپدید می شوند مگر این که آن ها را به استوری هایلایت اضافه کنید تا برای همیشه در پروفایل باقی بمانند. 

رازهایی درباره اینستاگرام هرآنچه باید در مورد آن بدانید

تبلیغات موثر: از آنجایی که تعداد کاربران اینستاگرام زیاد است، می توان از آن برای تبلیغ محتوا، محصولات و هر چه دوست دارید استفاده کنید. می توانید به صورت پیوسته مشتری و فالوور جذب کنید. با اضافه کردن عکس های جالب می توانید شهرت کسب کنید و فروش خود را افزایش دهید و سبک زندگی مورد علاقه تان را به اشتراک بگذارید. 
برقراری تعامل آسان: اینستاگرام امکان برقراری تعامل آسان با دیگران را فراهم می کند. می توانید با فرستادن پیام با یک سلبریتی ارتباط برقرار کنید و پرسش های خود را مطرح کنید. 
 
معایب:
زندگی مصنوعی: زندگی همه در اینستاگرام بی عیب و نقص است. این مسئله می تواند تله باشد، مخصوصاً برای کودکان که به سادگی تحت تاثیر قرار می گیرند. اینستاگرام همیشه بدون ایراد به نظر می آید. بشقاب های غذای زیبا، طلوع خورشید دل انگیز، چهره های بی نظیر، بدن های خوش فرم و زندگی مصنوعی کامل چیزهایی هستند که در اینستاگرام می بینید. 
محدود بودن به فیلم و عکس: به غیر از فیلم و عکس نمی توان چیزی را در اینستاگرام به اشتراک گذاشت. اینستاگرام از اول به همین شکل طراحی شده و گمان نمی رود تغییر کند. 
ایرادات فنی: بنیانگذاران اینستاگرام، کوین سیتروم و مایک کریگر، این  برنامه را طوری طراحی کردند که فقط بر روی اندروید و iOS کار کند. علیرغم آن که خیلی از کمپانی های فناوری تلاش کردند ورژن آنلاین اینستاگرام را طراحی کنند اما هیچ وقت نتوانستند تجربه ی کار با اپلیکیشن را ارائه کنند. ورژن آنلاین خیلی از قابلیت ها را ندارد. 
 
مثل هر چیز دیگری، ایسنتاگرام هم نقاط قوت و نقاط ضعفی دارد. انتخاب با شماست که چه استفاده ای از آن بکنید. اگر از آن به صورت عاقلانه استفاده کنید، ابزار بسیار قدرتمندی برای کسب شهرت است. این برنامه، گزینه های خوبی در اختیار بازاریاب ها می گذارد. می توان از طریق اینستاگرام به اجتماعات جدیدو کمپانی های بزرگ و کوچک دست یافت. اینستاگرام فضای سرگرم کننده ای است که زندگی روزمره را منعکس می کند. اینستاگرام تعداد زیادی فیلتر دارد که می توانید عکس های خود را ویرایش کنید. همچنین می توانید روشنایی، کنتراست و رنگ ها را تغییر دهید. 
بی شک چالش هایی هم وجود دارد: موفق شدن و دیده شدن در آن کمی سخت است. امکان دارد به خاطر شهرت کمی مسموم باشد. اما به هر حال اگر به درستی از ؟آن استفاده کنید، می تواند پلتفرم خوبی برای کاربردهای مختلف باشد. 
 

    نظر خودتان را ارسال کنید