noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

رابط کاربری جدید برنامه Google Play Store

نویسنده: phonearena ۱۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۵ ق.ظ مشاهده: ۲۱۸ بار
رابط کاربری جدید برنامه Google Play Store

برنامه Google Play Store

بنا بر گزارش Android Police، گوگل به زودی رابط کاربری جدیدی برای برنامه Google Play Store منتشر می کند. این به روزرسانی نه تنها تغییرات زیرساختی زیادی خواهد داشت بلکه فونت و نوار جست و جو را هم تغییر می دهد. آیکون های بالای صفحه به پایین صفحه می روند و کار را برای کسانی که دستگاه بزرگ با انگشتان کوچک دارند، راحت می کند. 
سربرگ موزیک در ورژن جدید حذف می شود و برای دستیابی به آن باید صفحه را به سمت راست کشید و از منوی پلی استور  به موزیک وارد شد. صفحه ی هر برنامه طوری طراحی شده که به راحتی به رتبه بندی برنامه و اسکرین شات های آن دسترسی داشته باشید. اگر برنامه ای را قبلاً نصب کرده باشید و آن برنامه به روزرسانی شده باشد، فهرست آخرین تغییرات برای شما برجسته خواهد شد. نوار بارگیری هم به شکل دایره دور آیکون برنامه قرار می گیرد و فرآیند دانلود را به شما نشان می دهد. 

نوت 9 اصلی و تقلبی را چطور تشخیص دهیم


رابط کاربری جدید پلی استور با ورژن 15.1.24 می آید. بهتر است قبل از دریافت به روزرسانی، حافظه ی پنهان برنامه را پاک کنید. برای این کار به آدرس Settings > Storage > Other apps بروید و برنامه Google Play Store را در فهرست برنامه ها پیدا نمایید، بر روی آن ضربه بزنید و گزینه ی Clear cache را انتخاب کنید. به یاد داشته باشید این به روزرسانی بسیار نوپاست و کمی طول می کشد تا در دسترس شما قرار بگیرد. اگر می خواهید بدانید چه ورژنی از پلی استور بر روی دستگاه شما نصب شده است وارد پلی استور شوید و صفحه را به سمت راست بکشید. در منویی که ظاهر می شود، گزینه ی  Settings را انتخاب کنید، در فهرست بعدی به سمت پایین بروید تا About را ببینید. در زیر تیتر Play Store version اطلاعات لازم را به دست آورید. 
 

    نظر خودتان را ارسال کنید