noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

دکمه Bixby سامسونگ در نوت 10 حذف می شود

نویسنده: ۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۵ ق.ظ مشاهده: ۴۳۸ بار
دکمه Bixby سامسونگ در نوت 10 حذف می شود

دکمه Bixby سامسونگ

دکمه Bixby سامسونگ : Galaxy Note 10 به زودی از راه می رسد. این دستگاه در دو سایز و به همراه S Pen  عرضه می شود. Note 10 ورژن سر به زیر تر و  Note 10+ ورژن خودنماترین است که به باتری بزرگتر، پشتیبانی از 5G، لنز ToF، رم 12 گیگابایتی و حافظه ی داخلی 512 گیگابایتی خود می بالد. 
اما مسئله ی مهمی که وجود دارد و در مورد هر دو مدل صدق می کند، حذف دکمه ی فیزیکی Bixby از روی دستگاه است. دو سال و نیم پیش سامسونگ دستیار مجازی Bixby را با سری S8 معرفی کرد. حالا این کمپانی متوجه شده است که هیچ کس دکمه ی Bixby را نمی خواهد.
 
Bixby قادر است کارهای خاصی را انجام دهد و دستورات شما را پشت سر هم اجرا کند اما از حیث سرعت و هوشمندی، ضعیف تر از Google Assistant و Siri می باشد. به نظر می رسد کاربران هم زیاد از آن استقبال نکرده اند. 
به نظر می رسد سامسونگ در فرآیند ارتقای Bixby دچار سر در گمی شده است. در سال 2017 دکمه ی Bixby قابلیت تنظیم و شخصی سازی نداشت. در سری S10 سامسونگ کمی انعطاف نشان داد و اجازه ی تنظیم Bixby را صادر کرد. به این وسیله می شود دکمه ی Bixby را تنظیم کرد تا با یک ضربه Bixby فعال نشود یا با یک ضربه یک برنامه ی خاص را باز کند. اما همچنان امکان غیرفعال سازی Bixby به طور کامل وجود ندارد. 
به نظر می رسد در پرچم دار بعدی سامسونگ به Bixby پشت کرده و دکمه ی آن را حذف کرده است. اما اطلاعاتی از عملکرد این دستیار مجازی در گوشی های بعدی در دست نیست. 
شایان ذکر است که دکمه Bixby سامسونگ را در پوشیدنی ها نگه می دارد. دستیار  Bixby در ساعت مقرون به صرفه  Watch Active وجود دارد و گفته می شود که مدل بعدی این ساعت قابلیت های بیشتری از Bixby را به همراه می آورد. در حالی که حضور این دستیار در تلفن های سامسونگ قطعی نیست، به نظر می رسد حضور پررنگی در پوشیدنی ها دارد. 
 
پاك كردن تاريخچه گوگل در گوشی

نظر خودتان را ارسال کنید