noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

دکمه پاور نوت 10 را می توان به شکل دکمه ی Bixby تنظیم کرد

نویسنده: sammobile.com ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۰ ق.ظ مشاهده: ۵۴۲ بار
دکمه پاور نوت 10 را می توان به شکل دکمه ی Bixby تنظیم کرد

دکمه پاور نوت 10 را می توان به شکل دکمه ی Bixby تنظیم کرد

Galaxy Note 10  و +Note 10 دکمه ی Bixby  ندارند. سامسونگ به عقب برگشته، و دکمه های پاور و تنظیم صدا را بر روی دستگاه قرار داده است. حالا می توان Bixby را با نگه داشتن دکمه ی پاور فعال کرد. طبیعتاً بعضی ها از عدم وجود دکمه ی Bixby ناراضی هستند، به همین دلیل سامسونگ این امکان را فراهم کرده که کاربران بتوانند دکمه پاور نوت 10 را شخصی سازی کنند و Bixby را از آن طریق بیدار نمایند. 

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy S11

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy Note 10
همانطور که در اسکرین شات پایین می بینید، می توانید تنظیم کنید که چه برنامه ای با دو بار فشار دادن دکمه ی پاور اجرا شود. با فشار دادن و نگه داشتن دکمه ی پاور می توانید Bixby را فعال کنید اما اگر دوست نداشته باشید می توانید آن را عوض کنید تا با نگه داشتن دکمه ی پاور، منوی خاموش و ریستارت شدن برای شما نمایش داده شود. اگر بخواهید که از طریق دکمه ی پاور به Bixby دسترسی داشته باشید، می توانید از کرکره ی اعلانات به منوی خاموش کردن گوشی دست پیدا کنید. 
 
با آمدن اندروید Q  شما می توانید دکمه ی پاور را تنظیم کنید و شخصی سازی کنید. اندروید Q با رابط کاربری One UI 2.0 از راه می رسد.  سامسونگ بیشتر بروزرسانی های نرم افزاری را برای به روزرسانی اندروید Q نگه داشته است. 
 

نظر خودتان را ارسال کنید