noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

آیا دوربین نوت 10 به لنزهای تله فوتو و زوم مجهز می شود ؟

نویسنده: sammobile.com ۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۰ ب.ظ مشاهده: ۴۵۷ بار
آیا دوربین نوت 10 به لنزهای تله فوتو و زوم مجهز می شود ؟

آیا دوربین نوت 10 به لنزهای تله فوتو و زوم مجهز می شود ؟

لنز تله فوتوی دوربین نوت 10 نسبت به مدل های قبلی ارتقا می یابد. گفته می شود نوت 10 و نوت 10 پلاس به جای لنز F2.4، از لنز تله فوتوی  F2.1 بهره مند می شوند. این به آن معنی است که عملکرد دوربین در نور کم و در زوم 2x بسیار بهتر می شود. 
دوربین نوت 10 در نور کم نیازی به زوم دیجیتال ندارد. گوشی های Note 8, S9, Note 9 و  S10 همیشه هنگام ضربه زدن بر روی زوم از لنز تله فوتو استفاده نمی کنند. هنگامی که نور کافی وجود ندارد، آن ها از زوم دیجیتال استفاده می کنند.
هنگامی که نور وارد لنز می شود، دریچه دیافراگم باز می شود. هرچه عدد دریچه دیافراگم بزرگتر باشد، دریچه بسته تر و هرچه عدد کوچک تر باشد، دریچه باز تر است. بنابراین در نور کم  دریچه ی دیافراگم F2.1 لنز تله فوتو نسبت به دریچه ی دیافراگم F2.2 لنز اولترا واید بهتر عمل می کند. دریچه ی بازتر می تواند امکان استفاده از Night Mode برای لنز تله فوتو را فراهم کند و عکس هایی با جزییات بیشتر و روشن تر ارائه دهد. شایعه شده که دوربین سلفی هم از NightMode پشتیبانی می کند. 
سه دریچه ی دیافراگم متفاوت، دریچه دیافراگم بازتر برای لنز تله فوتو و اضافه شدن لنز اولترا واید، تصویربرداری دوربین نوت 10 و نوت 10 پلاس را به شدت ارتقا می بخشد. ارتقای دوربین حتی دارندگان نوت 9 را متقاعد می کند تا نوت 10 را خریداری کنند. 
 
پاك كردن تاريخچه گوگل در گوشی

نظر خودتان را ارسال کنید