noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

برای گرفتن ویدیوهای پرتره به لنز چهارم دوربین نوت 10 پلاس نیازی نیست

نویسنده: ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۰ ب.ظ مشاهده: ۴۱۰ بار
برای گرفتن ویدیوهای پرتره به لنز چهارم دوربین نوت 10 پلاس نیازی نیست

برای گرفتن ویدیوهای پرتره به لنز چهارم دوربین نوت 10 پلاس نیازی نیست

در آزمایش دوربین سلفی S10+ و تست Live Focus، مشخص شد لنز دوم تاثیر آنچنانی بر روی عکس های پرتره نمی گذارد. حالا از آزمایشی که بر روی نوت 10 پلاس و Live Focus دوربین آن انجام شده همان نتیجه حاصل شده و به نظر می رسد نیازی به استفاده از حسگر 3D ToF برای ضبط تصاویر پرتره چه در عکس و چه در ویدیو حس نمی شود. 

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy S11

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy Note 10


اگر به ویدیوهای زیر توجه کنید متوجه می شویدئ که پس زمینه ی ویدیوی اول از بقیه تار تر است. این ویدیو با دوربین سلفی تک لنز گرفته شده و عملکرد خوبی در گرفتن پرتره از خود نشان داده است. پس زمینه و نمای نزدیک به خوبی از یکدیگر تفکیک شده اند و این وضوح در اطراف موهای سر هم دیده می شود. اما یک مشکل وجود دارد و آن نرخ بارگیری فریم است و سبب می شود ویدیو کمی وقفه داشته باشد؛ اما سامسونگ می تواند به به روزرسانی نرم افزاری این مشکل را حل کند. 
اگر این سوال برای شما به وجود آمده که لنز چهارم دوربین نوت 10 پلاس دلیل ارجحیت این گوشی بر ورژن کوچکترش است، باید بگوییم خیر این طور نیست. بیشتر افراد از خودشان ویدیوهای پرتره تهیه می کنند نه از اطرافیانشان؛ به همین دلیل از دوربین سلفی برای گرفتن ویدیوی پرتره بیشتر استفاده می شود. بنابراین آن هایی که نوت 10 می خرند، چیزی از دست نمی دهند. 
 

نظر خودتان را ارسال کنید