noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

روزنه دوربین سلفی نوت 10 می تواند نقش چراغ LED اعلانات را بازی کند

نویسنده: sammobile ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۱:۴۶ ب.ظ مشاهده: ۳۲۵ بار
روزنه دوربین سلفی نوت 10 می تواند نقش چراغ LED اعلانات را بازی کند

روزنه دوربین سلفی نوت 10 می تواند نقش چراغ LED اعلانات را بازی کند

از آنجایی که S10 فاقد چراغ LED برای اطلاع دادن اعلانات است، تعجبی ندارد که سری نوت 10 هم فاقد این چراغ باشند. برنامه های سوم شخصی وجود دارند که اجازه می دهند اطراف لنز دوربین سلفی روشن شود و مثل چراغ LED اعلانات استفاده شود. 
هنگامی که جای دوربین سلفی و دوربین پشت را عوض می کنید، اطراف لنز سلفی روشن می شود. خیلی ها از سامسونگ خواستند که از این امکان به عنوان چراغ اعلانات استفاده کند. سامسونگ کمی بعد از طریق +EdgeLighting  این امکان را برای S10 فراهم آورد و حالا با به روز رسانی +EdgeLighting  روزنه ی دوربین سلفی نوت 10 می تواند نقش چراغ LED اعلانات را بازی کند. 

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy S11

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy Note 10
 
+EdgeLighting به کاربر اجازه می دهد تا رنگ، افکت های انیمیشنی، ضخامت و شفافیت نور را تنظیم کنید. سامسونگ چندی پیش این قابلیت را به روزرسانی کرد تا هنگام دریافت اعلانات و تماس تلفنی شبیه به ماه گرفتگی ظاهر شود. 
+EdgeLighting در به روزرسانی جدید از افکت سیاه چاله برای نوت 10 و نوت 10 پلاس برخوردار شده است. در هنگام دریافت اعلان و تماس اطراف روزنه روشن می شود. می توان رنگ نور و مدت زمان آن را به دلخواه تغییر داد.
 
برای آن که هنگام دریافت اعلانات برنامه ها روزنه ی دوربین سلفی روشن شود، باید این قابلیت را برای برنامه ها فعال کنید. از آنجا که این ویژگی بخش از Edge lighting است، لازم است که این کار را انجام دهید. برای تنظیم برنامه ها به آدرس Settings > Display > Edge screen > Edge lighting > Manage notifications بروید. 
لازم نیست  Good Lock را بر روی تلفن همراه خود داشته باشید تا بتوانید از این افکت بر روی نوت 10 یا نوت 10 پلاس برخوردار شوید. کافی است برنامه ی +EdgeLighting  را دانلود کنید. می توانید فایل Apk این برنامه را از وب سایت سم موبایل دریافت کنید. 
 

نظر خودتان را ارسال کنید