noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

دوربین سلفی زیر صفحه نمایشگر گوشی سامسونگ

نویسنده: gsmarena.com ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۳:۵۹ ب.ظ مشاهده: ۲۶۵ بار
دوربین سلفی زیر صفحه نمایشگر گوشی سامسونگ

دوربین سلفی زیر صفحه نمایشگر

دوربین سلفی زیر صفحه نمایشگر : صرف نظر از این که دیدگاه هرکس درمورد صفحه نمایش های دارای روزنه چیست، همه ی ما دوست داریم چیزی از زیبایی صفحه نمایش کم نشود. صفحه نمایش های جدید و فانتزی که حسگر اثر انگشت را در درون خود جای داده اند، این فکر را در ذهن مخاطب می پرورانند که کم کم همه ی المان های مزاحم از روی صفحه حذف شوند. 

درخواست سامسونگ از iFixit

خوشبختانه به نظر می رسد این انتظار طولانی نخواهد بود؛ چرا که سامسونگ در حال کار کردن بر روی حذف دوربین سلفی از روی صفحه نمایش است. اولین اطلاعات در این مورد از قائم مقام کمپانی صفحه نمایش R&D، بیونگ داک منتشر شد و بعداً از سمت رسانه ها مورد تایید قرار گرفت.

دوربین سلفی زیر صفحه نمایشگر
phone-design-1

صنعت تلفن همراه در حال حاضر بر روی این کار می کند که سخت افزارهای جلوی گوشی(میکروفون، بلندگو، حسگر مجاورت، حسگر نور، حسگر اثر انگشت و غیره) را یا حذف کند و یا تغییر مکان دهد. دوربین سلفی کم و بیش مهم ترین قسمت برای پروسه ی حذف از صفحه نمایش به شمار می آید. یک منبع موثق در این زمینه می گوید:«با توسل به فناوری های جدید می توان بدون آن که از کیفیت دوربین کاسته شود، روزنه ی دوربین را از روی صفحه نمایش برداشت.»

پرده سینمایی LED سامسونگ

این خبر خوبی است. اما متاسفانه این منبع اطلاعات دیگری در اختیارمان نگذاشته است اما مشخص است که هدف نامریی کردن دوربین سلفی حتی وقتی در حال استفاده از آن هستیم، می باشد. 
 

نظر خودتان را ارسال کنید