noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

دوربین سامسونگ اس 11 لنز 64 مگاپیکسلی خواهد داشت ?

نویسنده: techradar ۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۶ ق.ظ مشاهده: ۴۵۴ بار
دوربین سامسونگ اس 11 لنز 64 مگاپیکسلی خواهد داشت ?

دوربین سامسونگ اس 11

نسل های جدید تلفن های هوشمند، همیشه با ارتقای دوربین همراهی می شوند. انتظار می رود در مورد سامسونگ اس 11  نیز همین اتفاق بیفتد. دستگاه سال 2020 هم پیشرفت بزرگی را تجربه می کند. 

پاك كردن تاريخچه گوگل در گوشی
یکی از خبرچین های قابل اعتماد، UniverseIce در توییتر اعلام کرد که نوت 10 آخرین تلفن همراه سامسونگ است که از لنزهای موجود استفاده می کند. سامسونگ اس 11  دارای دوربین متفاوتی خواهد بود. از زمان Galaxy S7 پرچم داران سامسونگ از لنز 12 مگاپیکسلی برخوردار بوده اند. نمی شود گفت کیفیت عکس بالا نرفته است. استفاده از لنزهای جدید و نرم افزارهای رتوش همیشه به بهتر شدن عکس ها کمک کرده است. اما بهبودهای صورت گرفته کوچک بود. 
اگر سامسونگ از لنز جدید استفاده کند، کیفیت دوربین به طور قابل توجهی بهبود پیدا می کند. و احتمالاً سامسونگ به صدر فهرست بهترین دوربین های تلفن همراه برمی گردد. 
علیرغم آن که اخبار رسمی در مورد دوربین های تلفن همراه سامسونگ منتشر نشده است، حدس و گمان هایی زده می شود. چرا که سامسونگ اعلام کرده بود بر روی لنز 64 مگاپیکسلی تلفن همراه کار می کند. 
بهترین لنزی که تا به حال در تلفن های همراه استفاده شده، لنز 48 مگاپیکسلی است، بنابراین استفاده از لنز 64 مگاپیکسلی یک جهش بزرگ است. از آنجایی که این لنز توسط سامسونگ ساخته شده احتمال زیادی وجود دارد که در تلفن های سامسونگ به کار رود. 
احتمال دارد قبل از سامسونگ، برندهای دیگر از لنز 64 مگاپیکسلی استفاده کنند. Realme یک سری عکس که با لنز 64 مگاپیکسلی گرفته شده بود، منتشر کرده، قبل از آن هم شیائومی به استفاده از لنز 64 مگاپیکسلی اشاره کرده بود. پیش از این گمان می رفت Galaxy A70s از این لنز استفاده کند. 
احتمالاً باید تا فوریه ی 2020 منتظر بمانیم و بعد از رونمایی سامسونگ از پرچم دارانش از وجود لنز 64 مگاپیکسلی مطمئن شویم. 

نظر خودتان را ارسال کنید