noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

چگونه در واتساپ از دوربین اولترا واید سامسونگ S10 استفاده کنیم؟

نویسنده: sammobile.com ۲۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۰ ق.ظ مشاهده: ۴۶۶ بار
چگونه در واتساپ از دوربین اولترا واید سامسونگ S10 استفاده کنیم؟

دوربین اولترا واید سامسونگ S10

اگر از تلفن همراهی استفاده می کنید که دارای دوربین اصلی چندگانه است، حتماً متوجه شده اید که هنگام استفاده از دوربین در برنامه ها، گزینه ی تغییر لنز وجود ندارد. در مورد سامسونگ S10 هم شرایط به همین شکل است، اما آیا می دانستید واتساپ به شما اجازه می دهد از لنز اولترا واید استفاده کنید؟ نترسید! چشم هایتان ضعیف نیست. در واقع دکمه ای برای تغییر لنز در واتساپ وجود ندارد، اما این کار شدنی است. 
نکته اینجاست: هر بار که شما در واتساپ دوربین اصلی و سلفی را انتخاب کنید، هنگام انتخاب دوربین اصلی، یک بار لنز استاندارد و بار دیگر لنز اولترا واید باز می شود. اگر واتساپ در حالت پیش فرض لنز استاندارد را باز کرده، شما می توانید دوربین سلفی را انتخاب کنید و مجدداً به دوربین اصلی برگردید، این بار دوربین بر روی لنز اولترا واید قرار دارد. اگر دوباره این کار را تکرار کنید، لنز استاندارد باز می شود و می توانید عکس معمولی بگیرید. 
در گیف زیر می توانید مشاهده کنید که این کار چطور انجام می شود. 
به علاوه واتساپ نوع نمایش تصویر دوربین سلفی را نیز تغییر می دهد. برنامه ی دوربین سامسونگ S10 این امکان را دارد که تصویر دوربین سلفی را به صورت تمام صفحه یا نیم صفحه ببینید. هر بار که در واتساپ از دوربین سلفی به دوربین اصلی بروید، نوع نمایش دوربین سلفی نیز تغییر می کند. 
این ترفند بر روی همه ی گوشی های سامسونگ که لنز اولترا واید دارند، عمل می کند. این قابلیت بر روی برنامه های دیگر مثل اینستاگرام فعال نیست و اگر می خواهید عکس اولترا واید با دوستانتان به اشتراک بگذارید، اول باید با برنامه ی دوربین عکس را گرفته و ذخیره کنید و سپس در اینستاگرام به اشتراک بگذارید. 
 
تشخیص رم میکرو اس دی اصل و تقلبی سامسونگ

نظر خودتان را ارسال کنید