noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

دستیار هوشمند گوگل جدید کولر ماشین شما را روشن می کند

نویسنده: gsmarena.com ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۲:۲۵ ب.ظ مشاهده: ۲۶۴ بار
دستیار هوشمند گوگل جدید کولر ماشین شما را روشن می کند

دستیار هوشمند گوگل جدید کولر ماشین شما را روشن می کند

گوگل دستیار هوشمند گوگل جدید را که سریع تر و تواناتر است، معرفی کرد.  وضعیت جدید رانندگی به این دستیار اضافه شده که این امکان را دارد که کولر ماشین را حتی در حالت پارک شده روشن کند. Duplex گوگل هم به وب راه پیدا کرده و امکانات جدیدی به جست و جو اضافه کرده است. 
دستیار گوگل در یک شبکه ی ابری کار می کند؛ این شبکه به اندازه ی 100 گیگابایت شبکه عصبی است و قابلیت تشخیص صدا و درک زبان های مختلف را داراست. مهندسین موفق شده اند این شبکه را به نیم گیگابایت تقلیل دهند و همین باعث شده این دستیار هوشمند به راحتی بر روی تلفن همراه کار کند. 

گوگل مپ آنلاین به همراه دستیار هوشمند

ویژگی اصلی در کنار امنیت تقویت شده، اینست که تشخیص صدا بدون فوت وقت صورت می گیرد و هیچ تعللی در فضای ابری وجود ندارد. این قابلیت در سرعت پایین اینترنت نعمت است. گوگل ادعا کرده دستیار هوشمند گوگل جدید با ویژگی های جدید 10 برابر سریع تر از ورژن های قبلی شده است. 
این به روزرسانی قابلیت مکالمه ی پیوسته را بهبود بخشیده و به وسیله ی آن مکث های غیر طبیعی میان فرمان های صوتی را حذف می کند. به کمک CC می توانید فرمان دهید که گالری عکس شما باز شود و یک عکس خاص برای دوستتان فرستاده شود؛ بدون این که قبل از هر فرمان بگویید: هی گوگل!. شما می توانید بگویید این عکس را بفرست و دستیار گوگل می داند منظور شما از این عکس چیست. و آن را می فرستد. 
نسل بعدی دستیار هوشمند گوگل با گوشی های جدید پیکسل متولد می شود.
به محض این که به بلوتوث کار وصل می شوید، وضعیت رانندگی روشن می شود؛ همچنین می توانید بگویید: هی گوگل بیا رانندگی کنیم! در این حالت، لوکیشن های مربوط نمایش داده می شوند(رزرو رستوران از تقویم گوشی)، شماره تلفنها، موزیک، پادکست و غیره. شما می توانید با فرمان صوتی تماس صوتی برقرار کنید.  به کمک دستیار هوشمند گوگل جدید ، در نقشه ی گوگل و در ویز می توانید مسیریابی کنید. 
قابلیت جذاب کنترل از راه دور در چند ماه آینده فعال خواهد شد. این قابلیت فرمان را نمی چرخاند، اما می تواند کولر را روشن کند، میزان بنزین را اعلام کند و بسته بودن درها را چک کند. در گام های اول ماشین هایی از برند هیوندا و بنز پوشش داده می شوند. 
اگر ماشین ندارید از Duplex بخواهید برای شما ماشین اجاره کند. این قابلیت بر روی وب کار می کند، به صورت خودکار جاهای خالی را پر می کند(بر اساس اطلاعات جیمیل)، اطلاعات پرداخت را می دهد(از طریق گوگل کروم). Duplex بر روی وب از اواخر امسال در آمریکا و انگلیس عرضه می شود. دوپلکس می تواند برای شما بلیت سینما بخرد.
اگر از دستیار هوشمند گوگل بر روی صفحه نمایش هوشمند استفاده می کنید، در چند ماه آینده گزینه ی "You" به تنظیمات اضافه خواهد شد. این ویژگی هر آنچه دستیار گوگل از شما می داند را نشان می دهد و شما می توانید این اطلاعات را ویرایش کنید. 
این اطلاعات باعث می شود که دستیار گوگل فرمان های صوتی پیچیده ی شما را بهتر بفهمد؛ مثل یادم بنداز برای تولد خواهرم گل بفرستم.
جست و جوی گوگل از یک جست و جوی ساده ی عکس فراتر خواهد رفت. در اواخر ماه قابلیت AR اضافه خواهد شد، با این امکان می توانید مدل های متحرک سه بعدی را از طریق دوربین ببینید(این ویژگی برای ناسا، سامسونگ و ولوو فعال می شود).

اسپیکرهای هوشمند , مجهز به دستیار گوگل

Google Lens هم به روزرسانی می شود. شما می توانید دوربین گوشی را بر روی منوی یک رستوران بگیرد تا لنز به شما بگوید کدام غذای این رستوران پرطرفدار است. اگر عکس غذا در منو موجود نباشد گوگل لنز عکس غذا و انتقادات را به شما نشان می دهد. 
برای افزایش دسترسی ها، گوگل لنز را  به مجموعه برنامه ی Go می آورد و حجم آن 100 کیلوبایت است. این قابلیت بر روی گوشی های 50 دلاری هم قابل اجراست و باعث می شود مردم مرزهای زبانی را زیر پا بگذارند و غذاهای خوشمزه را پیدا کنند. 
 

    نظر خودتان را ارسال کنید