noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

دسته بازی موبایل Razer شبیه به سوییچ نینتندو

نویسنده: gsmarena ۲۷ آبان ۱۳۹۸ - ۰۲:۵۳ ب.ظ مشاهده: ۳۳۴ بار
دسته بازی موبایل Razer شبیه به سوییچ نینتندو

Razer دو اکسسوری جدید برای تلفن های همراه تولید کرده است. یکی از آن ها به نام  Junglecat، دسته بازی موبایل Razer که البته با کامپیوتر هم کار می کند.

 

طراحی Junglecat  شبیه به طراحی سوییچ نینتندو است. این دسته می تواند به دو صورت مورد استفاده قرار بگیرد: می توانید دو قسمت آن را به طرفین گوشی وصل کنید و سپس تلفن را وارد کیس کنید. همچنین می توانید دو طرف دسته را به رابط آن وصل کنید و سپس با گوشی های اندرویدی که پشتیبانی نمی کنند یا کامپیوترهای ویندوزی بازی کنید.

دسته بازی موبایل ریزر


بر خلاف  Joy-Con نینتندو نمی توانید از دو قسمت این دسته برای دو بازی کننده استفاده کنید . همچنین بازی ها از دو دسته برای موبایل پشتیبانی نمی کنند.

 

متاسفانه، کیس دسته فقط به گوشی های Razer Phone 2، نوت 9 و  S10+ در آمریکا و گوشی های Razer Phone 2،  P30 Pro و  S10+  در بقیه ی کشورها سازگاری دارد. 

به همین دلیل برای استفاده از Junglecat با گوشی اندرویدی باید آن را به صورت جداگانه استفاده کنید. این دسته اصلا از iOS پشتیبانی نمی کند و از آنجایی که iOS خیلی از بازی ها را پیش از سیستم های دیگر دریافت می کند و به طور ذاتی از دسته از پشتیبانی می کند، این مسئله مایوس کننده است.

 

Junglecat با بلوتوث کار می کند و Razer متعهد شده این دسته تاخیر کمی داشته باشد. این دسته چهار دکمه ی معمولی دو دکمه ی بالایی و یک استیک آنالوگ دارد. از طریق USB-C شارژ می شود و 100 ساعت کار می کند. 

Junglecat به همراه اپلیکیشن Razer Gamepad  از راه می رسد. این اپلیکیشن دسته بازی موبایل Razer بازی های نصب شده را نشان می دهد. همچنین می توانید با این اپلیکیشن دسته را برای بازی های مختلف تنظیم کنید و دکمه ها را هر طور می خواهید، تعریف کنید. میزان حساسیت استیک آنالوگ نیز قابل تنظیم است. Junglecat  100 دلار یا 120 یورو قیمت گذاری شده است. 

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy S11

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy Note 10

    نظر خودتان را ارسال کنید