noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

خرید Galaxy Fold و اطلاعیه ی مهم سامسونگ برای خریداران آن

نویسنده: sammobile.com ۲۹ فروردین ۱۳۹۸ - ۰۳:۳۶ ب.ظ مشاهده: ۶۵۶ بار
خرید Galaxy Fold و اطلاعیه ی مهم سامسونگ برای خریداران آن

خرید Galaxy Foldدر روزهای اخیر اخبار در مورد خراب شدن نمایشگر های گلکسی فولد برای سامسونگ باعث دردسر شده و این شرکت در حال سپری کردن روزهای سختی جهت برطرف کردن این مشکل می باشد. از این رو در اطلاعیه ای مهم از اهمیت فیلم روکش قرار داده شده ی نمایشگر این گوشی گفته. 
 
البته تمامی خرابی و مشکلات عملکرد به علت برداشتن فیلم محافظ روی صفحه نبوده اما این فیلم به اندازه ی کافی مهم بوده که سامسونگ بخواهد در نوع استفاده از آن مقاله و هشداری را به صورت زنده اعلام کند. بر روی برچسب قرار داده شده بر روی فیلم محافظ نوشته شده که در صورت جدا نمودن آن از روی صفحه امکان آسیب دیدن و خراب شدن آن بسیار بالا می باشد. اهمیت این روکش فیلم به قدری بالا بوده که سامسونگ از برچسبی که در عکس زیر میبینید استفاده نموده.  
 
future-galaxy-fold-owners-1
 

خرید Galaxy Fold

البته دفترچه ی تعمیر این گوشی انعطاف پذیر در برخی از وب سایت ها قرار گرفته اما برای همه کسانی که اقدام به خرید Galaxy Fold کرده اند در دسترس نبوده و هشدارهای سامسونگ  تنها چیزی بوده که در اختیار کاربران قرار گرفته. در داخل جعبه هایی که برای گلکسی فولد فرستاده شده هیچ جعبه ای قرار نداشته و البته بسیاری به بودن یا نبودن آن اهمیتی نمی دهند. 
 
سامسونگ نیاز دارد اخطار های بیشتری را در مورد چگونگی استفاده از فیلم بر روی خود دستگاه قرار دهد تا در حین استفاده کاربران دچار مشکل نشوند. 
 
ملزومات محافظت از نمایشگر Galaxy Fold    
 
بر روی نمایشگر گوشی گلکسی فولد یک لایه ی محافظ قرار گرفته تا از آن در برابر خط و خش و آسیب دیدن جلوگیری به عمل آورد. این محافظ از صفحه در برابر ضربات خارجی مراقبت کرده و اگر آن را از روی صفحه جدا کنید ریسک آسیب دیدن نمایشگر را بالا برده و آن را در معرض خرابی قرار میدهید. از این رو لطفا آن را از روی صفحه جدا نکرده ، از استیکر روی آن استفاده نکرده و هیچ مایع چسبناکی را روی آن نزده و از قاب های محافظ متفرقه استفاده نکنید. در زمان تا کردن صفحه نیز هیچ خودکار ، سکه یا کارتی را بر روی آن قرار ندهید. توجه داشته باشید فشار آوردن زیاد بر روی صفحه می تواند موجب خط افتادن آن شود. 
 
future-galaxy-fold-owners-2
 
خرید Galaxy Fold

دیده شدن نوری شدید و کشیده شده بر روی صفحه 
 
یک لایه ی قابل تعویض بر روی نمایشگر گلکسی فولد قرار گرفته تا از آن در برابر ضربات و خط و خش محافظت کند. این احتمال وجود دارد که لایه ی محافظ کنار رفته و موجب بوجود آمدن این مشکل شود. این مشکل تا به حال گزارش نشده زیرا این لایه با دقت بالا بر روی صفحه قرار گرفته. در صورت دیده شدن این مشکل گوشی را به نمایندگی تعمیرات گوشی برده و از ایجاد تغییرات در آن در خانه جلوگیری کنید. 
 
future-galaxy-fold-owners-3

خرید Galaxy Fold
  
در حین استفاده از عینک های پلاریزه رنگ ها با یکدیگر مخلوط شده و امکان دارد رنگ سفید را با رنگ کرم یا طلایی ببینید. این مساله به دلیل استفاده از لایه ی محافظ مخصوص بر روی گلکسی فولد بوجود آمده و در صورت استفاده از عینک های ساده با این مشکل مواجه نشوید. 
 
future-galaxy-fold-owners-4
  
خرید Galaxy Fold

نظر خودتان را ارسال کنید