noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

خرید گوشی موبایل سامسونگ 2 بیلیون در ده سال رسید

نویسنده: sammobile.com ۵ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۰ ق.ظ مشاهده: ۳۴۹ بار
خرید گوشی موبایل سامسونگ 2 بیلیون در ده سال رسید

خرید گوشی موبایل سامسونگ

خرید گوشی موبایل سامسونگ : سری گوشی‌های سامسونگ گلکسی S10 پرچم‌دارهای دهمین سالگرد سری S هستند. این غول کره‌ای از ده سال پیش تاکنون گوشی‌هایی بسیار عالی تولید کرده است. علی رغم چالش‌های مختلف هنوز هم سامسونگ بزرگترین شرکت تولید کننده‌ی گوشی‌های هوشمند در جهان می‌باشد. این شرکت در بازه‌ای کمتر از ده سال فروش فوق‌العاده داشته است.
مدیر عامل شرکت سامسونگ DJ Koh در طی رویداد رونمایی اخیر این شرکت گفته که سامسونگ از سال 2010 به این سو 2 بیلیون دستگاه گوشی هوشمند فروخته است. این رقم بدون شک یک دستاورد بسیار مهم و ارزشمند می‌باشد. 
شایان ذکر است که آقای koh روشن نکرده که چه محصولاتی در این فروش فوق العاده حضور داشته‌اند. می‌توانیم با اطمینان بگوییم که سری گوشی‌های Galaxy S و Galaxy Note درصد بالایی از این فروش را رقم زده‌اند. شرکت سامسونگ همچنین دستگاه‌های بسیار زیادی تحت خطوط تولید سری‌های Galaxy A، Galaxy C، Galaxy J و سایر مدل‌ها تولید کرده است که برخی از آنها بهتر از بقیه‌ی مدل‌ها بوده‌اند. 
همانطور که گفتیم این میزان خرید گوشی موبایل سامسونگ یک دستاورد بسیار بزرگی برای سامسونگ محسوب می‌شود. این شرکت در طی رویداد رونمایی اخیر در حالی که گوشه‌ای از برنامه‌های خود برای آینده را نشان می‌داد به این دستاورد بسیار توجه کرد و بر روی آن تأکید نمود. شاید برخی افراد بگویند که با عرضه‌ی گوشی تاشوی Galaxy Fold این شرکت دیگر چیزی برای ارائه در دست نداشته باشد؛ اما یقینا آینده‌ی محصولات سامسونگ و چیزهایی که قرار است در سال‌های پیش رو عرضه نماید برای طرفداران این شرکت بسیار هیجان انگیز خواهد بود و این دسته نه تنها اعتقاد ندارند که سامسونگ به پایان راه خود رسیده باشد بلکه برعکس باور دارند که این شرکت تازه مسیر آینده‌ی خود را آغاز کرده است. 
 

نظر خودتان را ارسال کنید