noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

حل مشکل Bricked PS4 به ساده ترین روش

نویسنده: samsungia ۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۷ ب.ظ مشاهده: ۲۵۷ بار
حل مشکل Bricked PS4 به ساده ترین روش

حل مشکل Bricked PS4 : چه چیزی می تواند موجب Brick یا مسدود شدن کنسول PS4 شود؟ هر بازی که به درستی طراحی نشده باشد می تواند مراحل مسدود شدن PS4 شما را آغاز کند. به تازگی کاربران PS4 همچین مشکلی را با نصب کردن بازی به نام Anthem تجربه کرده اند. به گفته ی بسیاری این بازی که توسط شرکت Ubisoft طراحی شده می تواند موجب Brick ( به معنای آجر ) شدن کنسول شما و در نتیجه روشن نشدن آن شود. البته شاید لازم باشد بدانید که خاموش کردن کنسول در حین آپدیت می تواند موجب بریک شدن آن شود. شاید ندانید که چرا به یکباره تصویر سیاه باقی مانده یا کنسول شما کار نمی کند. ما در این مقاله به شما در حل مشکل Bricked PS4 کمک خواهیم نمود.  

حل مشکل Bricked PS4

 
شاید بهتر باشد پیش از اینکه یک بازی را تهیه کنید اخبار را در مورد آن به صورت آنلاین چک کنید زیرا اگر مشکلی پیش آمده باشد از آن آگاه خواهید شد و بازی را تهیه نخواهید کرد. امکان Brick شدن دستگاه توسط یک بازی خیلی نادر است اما نشدنی نیست و اگر گرفتار آن شوید باید صبر کنید تا یک پچ نرم افزاری ارائه شده تا بتوانید مانند قبل از دستگاه خود استفاده کنید. یک مساله ی دیگر که باید به آن توجه زیادی داشته باشید این است که هرگز کنسول شما نباید در حین آپدیت شدن خاموش شود زیرا حافظه اش آسیب دیده و دسترسی به آن مسدود میشود. Firmware که به طور معمول در کنسول های PS4 آپدیت می شود با سیستم عامل اصلی دستگاه متفاوت بوده ، مسئول اصلی اجرای کارهای مختلف است و اگر به صورت ناقص آپدیت شود با مشکلی بزرگ برخورد خواهید کرد زیرا نصب دوباره ی آن بسیار مشکل بوده و شاید در حدی باشد که دیگر توانید از کنسول خود استفاده کنید. پس همیشه پیش از آپدیت کردن آن همه چیز را در نظر بگیرید.  
 
 

تعمیر کنسول پلی استیشن 4 بریک شده

 
1- اگر کنسول شما روشن نمی شود ابتدا باید چک کنید که تمامی کابل ها به درستی وصل شده باشند و اینکه تلویزیون دستگاه شما را شناخته. 
2- برای اینکه تنظیمات تلویزیون کنسول شما عوض شد زمانی که آن را روش می کنید دکمه ی پاور دسته ی آن را نگه دارید تا زمانی که یک صدای بیپ شنیده شود ، این صدا تایید کننده ی ریست شدن تنظیمات تلویزیون کنسول شما خواهد بود. 
3- اگر انجام این کار مشکل را برطرف نکرد باید سعی کنید کنسول را در حالت Safe Mode بالا آورده و مشکل مدیریتی که در آن بوجود آمده را برطرف کنید. ( پیش از آغاز مطمئن شوید که کنسول خاموش شده ) 
4- حالا دکمه ی پاور دستگاه را فشرده و آنقدر آن را نگه دارید دو صدای بیپ به گوش برسد. 
5- اینگونه دستگاه شما در حالت Safe Mode بالا خواهد آمد. 
6- در اینجا چند انتخاب خواهید داشت یک اینکه Rebuild Database را انجام دهید که در بسیاری از مواقع مشکل را برطرف خواهد کرد. 
 
7- اگر این کار هم مشکل مشکل را برطرف نکرد باری دیگر به Safe Mode رفته و این بار Initialize ( Reinstall System Software ) را انتخاب کنید. این کار تمامی اطلاعات و آپدیت ها را پاک خواهد کرد اما به احتمال 99 درصد مشکل روشن نشدن را برطرف خواهد کرد. 
 
قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy S11

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy Note 10

    نظر خودتان را ارسال کنید