noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

حل مشکل چشمک زدن صفحه گوشی سامسونگ A70

نویسنده: thedroidguy ۱۶ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۱ ب.ظ مشاهده: ۴۰۳ بار
حل مشکل چشمک زدن صفحه گوشی سامسونگ A70

یکی از مشکلات نادری که در دستگاه های اندرویدی به وجود می آید، سوسو زدن صفحه نمایش است. در این مطلب راهکارهایی برای رفع مشکل چشمک زدن صفحه گوشی سامسونگ A70 می کنیم. 

حل مشکل چشمک زدن صفحه گوشی سامسونگ A70


شماره 1: برای حل مشکل چشمک زدن صفحه گوشی سامسونگ A70 بررسی کنید که دستگاه آسیب فیزیکی ندیده باشد. 
اکثر مشکلات صفحه نمایش به ضربه خوردن و سقوط گوشی مربوط می شود. اگر بعد از ضربه، صفحه نمایش گوشی شروع به سوسو زدن کرد، بهتر است آن را به تعمیرکار متخصص تلفن همراه نشان دهید. 
اگر مشکل سوسو زدن صفحه نمایش ناگهانی به وجود آمده شاید مشکل از یک برنامه ی معیوب، باگ نرم افزاری و کدنویسی ضعیف باشد. 

شماره 2: برای حل مشکل چشمک زدن صفحه گوشی سامسونگ A70 فورس ریستارت کنید.

اگر تلفن شما آسیب فیزیکی ندیده است، احتمالا مشکل چشمک زدن صفحه گوشی سامسونگ A70 از باگ نرم افزاری ناشی شده است. معمولاً در این شرایط بعد از ریستارت کردن مشکل حل می شود. دکمه ی پاور و دکمه ی کم کردن صدا را برای 10 ثانیه فشار دهید. چند ثانیه صبر کنید تا Maintenance Boot Mode ظاهر شود. از صفحه ی Maintenance Boot Mode ، گزینه ی Normal Boot را انتخاب کنید. از دکمه های صدا برای انتخاب گزینه ها استفاده کنید و با دکمه ی زیر دکمه های صدا انتخاب کنید. 90 ثانیه طول می کشد تا ری استارت انجام شود. 

شماره 3 : برای حل مشکل پرپر زدن صفحه گوشی سامسونگ A70  سیستم را نوسازی کنید . 

اگر مشکل پرپر زدن صفحه گوشی سامسونگ A70 بعد از نصب یک برنامه و یا بعد از به روزرسانی اتفاق بیفتد احتمال دارد مشکل از cache باشد. اندروید از این حافظه استفاده می کند تا برنامه ها را سریع تر بارگیری کند. اگر cache معیوب باشد، برخی برنامه ها یا کل سیستم ایراد پیدا می کنند. برای نوسازی Cache باید آن را حذف کنید. دستگاه را خاموش کنید. دکمه ی بالا بردن صدا و دکمه ی Bixby را فشار دهید و سپس دکمه ی پاور را بفشارید. هنگامی که لوگوی اندروید پدیدار شد، همه ی دکمه ها را رها کنید. دکمه ی کم کردن صدا را فشار دهید تا wipe cache partition هایلایت شود. دکمه ی پاور را فشار دهید. مجددا دکمه ی کم کردن صدا را فشار دهید تا Yes هایلایت شود و با دکمه ی پاور آن را انتخاب کنید. هنگامی که cache پاک شود، گزینه ی Reboot system now هایلایت می شود. دکمه ی پاور را فشار دهید تا دستگاه ری استارت شود. 

شماره 4: Safe Mode را امتحان کنید. 

سوسو زدن صفحه نمایش می تواند از کدنویسی ناقص یک برنامه ناشی شده باشد. این مشکل اغلب در بازی هایی که صفحه نمایش را تنظیم می کنند، دیده می شود. گوشی را در حالت Safe Mode روشن کنید اگر مشکلی نبود باید به سراغ برنامه های دانلود شده بروید. برای روشن کردن دستگاه در حالت Safe Mode ، ابتدا آن را خاموش کنید. هنگامی که لوگوی سامسونگ بر روی صفحه پدیدار شد، دکمه ی پاور را رها کنید. بعد از رها کردن دکمه ی پاور ، دکمه ی کم کردن صدا را فشار دهید و نگه دارید. دکمه ی کم کردن صدا را نگه دارید تا ری استارت انجام شود. Safe mode در گوشه ی سمت چپ دستگاه نشان داده می شود، هنگامی که آن را دیدید دکمه را رها کنید. برای این که بدانید کدام برنامه مشکل ساز شده، در حالت Safe Mode گوشی را بالا بیاورید. مشکل را بررسی کنید. بعد از آن که متوجه شدید مشکل از برنامه هاست، آن ها را یک به یک حذف کنید. پیشنهاد می کنیم با برنامه هایی که اخیراً نصب کرده اید، شروع کنید. بعد از حذف هر برنامه دستگاه را ریستارت کنید و ببینید مشکل برطرف شده است یا خیر. تا هنگامی که مشکل حل نشده این کار را ادامه دهید. 

شماره 5: روشنایی صفحه نمایش را تنظیم کنید. 

معمولاً روشنایی صفحه نمایش در مشکلات آن نقش مهمی دارد. تلفن را خاموش کنید و چند لحظه صبر کنید. سپس دوباره دستگاه را روشن کنید و ببینید که صفحه نمایش ثابت شده است یا خیر. روشنایی را زیاد کنید و مجددا بررسی کنید. 
شماره 6: به روزرسانی ها را دریافت کنید.
برخی باگ ها به کدنویسی نرم افزار مربوط می شوند. آن ها فقط با به روزرسانی برطرف می شوند. سیستم عامل و برنامه ها را به روزرسانی کنید. 
شماره 7: فکتوری ریست کنید. 
آخرین راهکار برای حل مشکلات نرم افزاری، فکتوری ریست کردن است. فکتوری ریست اکثر مشکلات نرم افزاری را حل می کند. قبل از انجام این کار از داده ها بک آپ بگیرید. وارد تنظیمات شوید، از داده های شخصی خود بکاپ بگیرید حساب کاربری گوگل را حذف کنید. برنامه ی تنظیمات را باز کنید. بر روی Reset ضربه بزنید.  Factory data reset را انتخاب کنید. اطلاعات را بخوانید و بر روی Reset ضربه بزنید و در آخر Delete All را انتخاب کنید.

شماره 8: به تعمیرکار مراجعه کنید.

اگر هیچ راهی برای شما مفید نبود، دستگاه را به تعمیرکار نشان بدهید. سوسو زدن صفحه نمایش می تواند به دلیل مونتاژ بد قطعات اتفاق افتاده باشد و مصرف کننده نمی تواند مشکل را تشخیص بدهد. هنگامی که راهکارهای نرم افزاری پاسخگو نیست مشکل از سخت افزار است و باید آن را به تعمیرکار نشان دهید. 
 
قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy S11

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy Note 10

    نظر خودتان را ارسال کنید