noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

حذف پیام اشتباهی در واتساپ

نویسنده: lifewire ۱۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۲:۰۶ ب.ظ مشاهده: ۴۲۶ بار
حذف پیام اشتباهی در واتساپ

حذف پیام اشتباهی در واتساپ

حذف پیام اشتباهی در واتساپ : واتساپ یکی از بهترین پلتفرم های پیام رسان برای برقراری ارتباط با دوستان و خانواده بوده تا در هر جای دنیا که باشند بتوانید با آنها ارتباط داشته و جویای احوال آنها باشید. اما زمانی که یک پیام را به صورت اشتباهی به کسی میفرستید چه کار خواهید کرد؟ در اینجا خواهید آموخت که چگونه یک پیام فرستاده شده را پاک کرده و در حین انجام این کار با چه محدودیت هایی روبرو خواهید بود. 

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy S11

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy Note 10
 
** توجه : اگر اقدام به حذف یک پیام نمایید شما یا مخاطب شما قادر به دیدن آن پیام نخواهید بود و علاوه اینکه برای داشتن قابلیت حذف پیام باید شما و مخاطب آخرین آپدیت واتساپ را داشته باشید. 
 

چگونگی حذف پیام اشتباهی در واتساپ ؟ 

 
زمانی که بدانید این کار چگونه انجام می شود ، متوجه ساده بودن آن خواهید شد. برای انجام آن کافیست به صفحه ی گفتگو رفته و پیامی را که می خواهید پاک کنید را پیدا کنید. انگشت خود را روی آن نگه داشته تا گزینه های اضافه در مورد پیام ظاهر شوند. بر روی Delete زده روی آیکون سطل آغال زده و گزینه ی Delete for everyone را انتخاب نمایید. 
 
حذف پیام اشتباهی در واتساپ
 حذف پیام اشتباهی در واتساپ

اگر می خواهید چند پیام را پاک کنید ، به صورت جداگانه انگشت خود را روی آنها قرار داده تا یک به یک انتخاب شده و سپس بر روی سطل آشغال بزنید.  آیا تنها می خواهید شما آن پیام را نبینید؟ باید بر روی گزینه ی Delete for Me بزنید. پس از حذف پیام ، عبارت You Deleted This Message ظاهر خواهد شد و به این معنا بوده که کار خود را به خوبی به انجام رسانده اید. 
 
چگونه یک پیام را پیش از خوانده شدن پاک کنیم؟ 
 
اگر می خواهید پیش از اینکه مخاطب پیام شما را ببیند آن را پاک کنید باید سریع عمل کنید. در ادامه به چند نکته در این رابطه اشاره خواهیم نمود. البته این راهنمایی ها امکان دارد کارایی نداشته باشند پس پیش از فرستادن پیام ، متن آن را خوانده تا در صورت خوب نبودن آن را نفرستید. 
 
محدودیت زمانی : اگر شخص آنلاین نباشد شما یک ساعت زمان دارید تا آن را پاک کنید و بهتر است هر چه سریعتر اقدام کنید زیرا امکان دارد آن شخص دلش بخواهد پیام های واتساپ خود را چک کند. اگر پس از یک ساعت آن پیام را پاک کنید آن بدست مخاطب خواهد رسید. 
اعلان ها : اگر مخاطب شما اعلان های واتساپ خود را فعال کرده باشد ، بی تردید پیام شما را پیش اینکه اقدام به حذف آن کنید خواهد دید. 
تیک آبی : تیک آبی که کنار پیام شما ظاهر می شود نشان از این دارد که پیام خوانده شده و می تواند راهنمایی مناسب برای شما باشد که پیام دیده شده یا خیر. 
 
چگونه پیام های دریافت شده را پاک کنیم؟ 
 
گاهی شاید بخواهید پیامی که دریافت شده را پاک کنید و دلیل آن این باشد کسی دیگر احتمال دارد رمز گوشی شما را دانسته و بدون اطلاع شما از آن استفاده کند. در ادامه به چگونگی حذف پیام های دریافت شده اشاره خواهیم نمود. به مکالمه ی مورد نظر در واتساپ رفته و پیام را پیدا کنید. انگشت خود را بر روی پیام نگه داشته تا منوی گزینه ها ظاهر شود. بر روی Delete زده و سپس گزینه ی Delete for Me را انتخاب کنید. 
 
حذف پیام اشتباهی در واتساپ
 حذف پیام اشتباهی در واتساپ

توجه داشته باشید اگر پیامی دریافتی را پاک کنید ، آن پیام در گوشی آن شخص باقی خواهد ماند و شما کنترلی بر روی آن نخواهید داشت. 
 
بازگردانی پیام های پاک شده در واتساپ 
 
پاک کردن پیام ها در واتساپ موجب پاک شدن کامل آنها نخواهد شد اما بازیابی آنها ساده نیست. در ادامه به چگونگی بازگرداندن آنها اشاره خواهیم نمود. این را در ذهن داشته باشید که بهتر فکر کنید پیامی که پاک شده ، دیگر قابل دسترسی نخواهد بود و پیش از پاک کردن آنها باید خوب فکر نمایید. 
 
واتساپ را یک مرتبه پاک کرده و نصب کنید : واتساپ بر روی اندروید و iOS این ویژگی را دارد تا زمانی که آن را پاک کرده و باری دیگر نصب می کنید بتوانید تمامی پیام ها حتی پیام های پاک شده را بازگردانید. این اطلاعات به صورت خودکار بر روی iCloud یا Google Drive ذخیره گردیده است.
اگر به هر دلیلی نمی توانید به پیام های پاک شده دسترسی داشته باشید از دوست خود بخواهید تا آن مکالمه را برای شما بفرستد.      
 

نظر خودتان را ارسال کنید