noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

حذف لایک ها در اینستاگرام : به جای آن چه چیزی می آید ؟

نویسنده: techcrunch ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۱ ق.ظ مشاهده: ۳۹۱ بار
حذف لایک ها در اینستاگرام : به جای آن چه چیزی می آید ؟

حذف لایک ها در اینستاگرام

حذف لایک ها در اینستاگرام : اگر کمتر به چیزهای قلابی در فضای مجازی بپردازیم، اینترنت جای بهتری بود؟ اینستاگرام تلاش می کند پاسخ این سوال را پیدا کند. 
چند ماه پیش، اینستاگرام طراحی اش را کمی تغییر داد. در مدل جدید اینستاگرام دیگر تعداد کل لایک های یک پست نشان داده نمی شود. شما می توانید تمام کسانی که عکس ها و ویدیوهای شما را لایک کرده اند، ببینید اما لایک های پست دیگران را چطور؟ نگران نباشید!
در حالی که این کمپانی چیز زیادی از آزمایش هایی که قرار است انجام شود، فاش نکرده ، به نظر می رسد می خواهد آزمایشش را گسترش دهد. این طرح که ابتدا در کانادا اجرا شد، در 6 کشور دیگر هم عملی می شود: ایرلند، ایتالیا، ژاپن، برزیل، استرالیا و نیوزیلند. 
کاربران کانادایی گزارش دادند که دیروز لایک های پست هایشان برگشته است. اینستاگرام تایید کرد که آزمایش در کانادا ادامه پیدا خواهد کرد. به نظر می رسد دوباره لایک ها حذف شده اند. 
لایک ها برای چه حذف می شوند؟ اینستاگرام می گوید علت این امر آن است که کاربران به عکس ها و ویدیوها توجه کنند  و نه به لایک ها. 
به عبارت دیگر، هنگامی که لایک ها در معرض دید عموم قرار دارد، مردم خیلی به آن ها توجه می کنند. مخاطبان دائماً لایک ها را بررسی می کنند، آن هایی که کم لایک گرفته اند را مسخره می کنند و یا برای پست های خودشان لایک می خرند. اگر یک پست زیاد لایک نگیرد، مردم آن ها را حذف می کنند تا سایر عکس ها پرطرفدار باقی بمانند. در تئوری، پنهان کردن لایک ها باعث نمی شود که لایک ها از چشم صاحب صفحه پنهان بماند، بنابراین می تواند پست های مختلف را ارزیابی کند بدون آن که نگران تاثیر تعداد لایک ها بر روی مخاطبین باشد. 

بعد از حذف لایک ها در اینستاگرام چه می آید ؟

 
اینستاگرام در یک بنر تغییر جدید را به کاربر اطلاع می دهد. در قسمت لایک ها نوشته می شود: Liked by username and others و تعداد لایک ها مشخص نیست. 
 

    نظر خودتان را ارسال کنید