noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

حالت شب دوربین Galaxy S10 و Pixel 3a

نویسنده: sammobile.com ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۱:۰۵ ب.ظ مشاهده: ۳۵۶ بار
حالت شب دوربین Galaxy S10 و Pixel 3a

حالت شب دوربین Galaxy S10 و Pixel 3a

گوگل دو گوشی میان رده ی خود یعنی Pixel 3a و Pixel 3a XL را معرفی کرد. این تلفن ها باعث می شوند عکاسی شب Galaxy S10  به نظر ضعیف بیاید. در حالی که این دو گوشی پیکسل دارای مشخصات و دوربین های میان رده هستند، گوگل آن ها را به قابلیت عکاسی در شب مجهز کرده که عکس های روشن و دقیق در نور پایین بیندازند. حالت شب دوربین Galaxy S10 کیفیت عکس های آن در نور پایین خوب نیست. گوگل این قابلیت را در گوشی های زیر 500 دلار موجود کرده است. 

 سامسونگ Galaxy S10 همراه با هوش مصنوعی

Pixel 3a با 400 دلار قیمت از Galaxy S10 با 740 دلار ارزان تر هم هست. Pixel 3a یک گوشی میان رده است که به هیچ عنوان با Galaxy S10 رقابت نمی کند و گرفتن عکس با کیفیت در شب شاید برای کسی مهم نباشد. اما به هر حال سامسونگ هم بهانه ای برای درست نکردن این ایراد نرم افزاری ندارد. 
شاید سامسونگ نتواند مثل گوگل که از داده ی میلیاردها عکس در سرورش استفاده می کند و الگوریتم عکاسی در شب را می سازد، این قابلیت را ارتقا دهد. اما دلیل خاصی هم وجود ندارد که سامسونگ نتواند این کار را بهتر از گوگل انجام دهد. گلکسی S10 نمی تواند در شب عکس های خوب و باکیفیت بیندازد اما پیکسل با دوربینی که سخت افزار ابتدایی دارد در عکاسی شب موفق ظاهر می شود. 

Galaxy S10 را بیشتر بشناسید

گوشی های Pixel 3a و Pixel 3a XL به نظر در خارج از امریکا رونق خاصی ندارند، اما دوربین رده بالا بر روی دستگاه میان رده و قیمت مناسب شاید شانس فروش این دو مدل را بالا ببرد. غول تکنولوژی کره باید در این زمینه حرکتی بکند. گمان می رود گلکسی S11 یک گوشی پرچم دار با دوربین فوق العاده باشد. سامسونگ در مورد دوربین نوت 10 هم سنگ تمام گذاشته است؛ پس می توان آینده روشنی را برای دوربین گوشی های گلکسی متصور شد. 
 

نظر خودتان را ارسال کنید