noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

حالت تاریک Wide Dark Mode به اندروید Q اضافه خواهد شد

نویسنده: androidauthority.com ۱۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۸ ق.ظ مشاهده: ۳۱۶ بار
حالت تاریک Wide Dark Mode به اندروید Q اضافه خواهد شد

حالت تاریک Wide Dark Mode به اندروید Q اضافه خواهد شد 

حالت تاریک Wide Dark Mode : مدت هاست که کاربران اندروید از گوگل خواسته اند تا حالت تاریک را به سیستم عامل خود اضافه نماید. در ابتدا به نظر می رسید که این ویژگی به اندروید 9 اضافه شده اما در زمان ارائه نسخه ی اصلی ، اثری از آن دیده نشد. اکنون گوگل طی پاسخی به یک نظر ، به نوعی اعلام نموده که اندروید Q مجهز به ویژگی حالت تاریک Wide Dark Mode خواهد بود. 
 
گوگل در جواب سوالی که کاربری پرسیده بود،  گفته : حالت تاریک Wide Dark Mode یکی از ویژگی های تایید شده ی اندروید Q خواهد بود. تیم طراح Q در حال مطابقت دادن تمامی برنامه ها با این ویژگی هستند تا صحت فعالیت آن مشخص شود ه و در ماه می 2019 معرفی خواهد شد. 
 
اضافه کردن حالت تاریک Wide Dark Mode خیلی موضوع عجیبی نیست و همانطور که پیشتر اعلام شده مدتهاست که کاربران اندروید خواهان قرارگیری این ویژگی در سیستم عامل اندروید هستند. علاوه بر این ، گوگل در بسیاری از برنامه هایش این خصوصیت را اضافه نموده و کاملا آماده ی افزودن آن به سیستم عامل آینده ی خود می باشد. با نزدیک تر شدن به ماه می 2019 روند افزایش استفاده از Dark Theme اضافه خواهد شد. 
 
گوگل چگونگی تاثیر استفاده از حالت تاریک Wide Dark Mode را بر روی باتری گوشی ها توضیح داده و به نظر نمی رسد هیچ مساله ای بتواند مانع استفاده از آن در سیستم عامل آینده گردد. حتی در سیستم عامل جدید می توان یک ویژگی را با نام Night Mode در قسمت Display استفاده نمود. 
 
نظر پاسخ داده شده توسط گوگل در ماه اکتبر 2018 صورت گرفته و به نظر میرسد این شرکت کار طراحی این ویژگی را به پایان رسانده و در حال تکمیل آن در اندروید Q باشد. به هر حال باید صبر کرد و دید که چه زمانی این غول نرم افزاری این ویژگی را به صورت رسمی معرفی خواهد کرد.  
 

    نظر خودتان را ارسال کنید