noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

جیمیل گوگل 15 ساله شد

نویسنده: gadgetsnow.com ۱۸ فروردین ۱۳۹۸ - ۰۲:۲۰ ب.ظ مشاهده: ۳۰۱ بار
جیمیل گوگل 15 ساله شد

جیمیل گوگل

گوگل در روز یکم آوریل 2004، محبوب ترین سرویس جهانی ایمیل ( جیمیل گوگل ) را به عنوان بخشی از برنامه های G Suite معرفی کرد .
 Gmail ابتدا بر اساس روش دعوتنامه ای راه اندازی شد و 1 گیگابایت فضای ذخیره سازی را ارائه داد. از آن زمان به بعد جیمیل گوگل مسیر طولانی را سپری کرده و اکنون به مناسبت جشن 15 سال خدمات پست الکترونیکی، گوگل برخی از ویژگی های جدید بسیار جذابی را معرفی نموده که در اینجا به چهارتای آن می پردازیم:
Smart Compose هوشمند تر می شود 
ویژگی Smart Compose جیمیل ، هوشمندتر می شود ؛ به عنوان نمونه، اگر شما ترجیح می دهید با تیم خود به صورت صمیمی صحبت کنید ،به طور مثال بگویید: "Hey team " ، این سرویس می تواند همیشه لحن ادبی شما را به خاطر بسپارد و در ادامه متن به شما کمک کند .گوگل در پستی در وبلاگ رسمی توضیح داد که حتی این امکان را خواهد داشت موضوع را براساس متن پیام نوشته شده شما ارائه دهد.
 
می توانید ارسال ایمیل را زمانبندی کنید
جیمیل گوگل در حال حاضر به شما این امکان را میدهد پیش از نوشتن یک پیام ،تاریخ و زمان دقیق ارسال را برای آن ایمیل برنامه ریزی کنید. یک ایمیل زمانبندی شده بدون هیچ مداخله دستی و به صورت کاملا خودکار از سمت گیرنده دریافت می شود. گوگل در این باره می گوید: "ما برای راحتی کاربران در دنیای دیجیتالی احترام زیادی قائلیم، بنابراین ویژگی جدیدی را به Gmail اضافه می کنیم که به شما این امکان را می دهد زمان ارسال یک ایمیل را تعیین کنید."
 
انجام عملیات مختلف از طریق اینباکس
در حال حاضر، شما می توانید به سرعت ، عملیات بسیاری را در حین ایمیل زدن به راحتی و به سرعت انجام دهید - همانند کامنت گذاری در Google Docs  ، زمانبندی جلسات، و یا پر کردن پرسشنامه – و این عملیات درست از درون خود پیام انجام می گردد. گوگل در این باره گفته: "این امر، کار را ساده تر کرده و موجب شده تمرکز بیشتری روی وظیفه در حال اجرا صورت گیرد بدین خاطر که شما مجبور نیستید یک برگه جدید باز کرده و یا صندوق ورودی خود را ترک کنید."
 
Smart Compose در حال حاضر از 4 زبان پشتیبانی می کند
 
گوگل در حال حاضر اعلام کرده که ویژگی Smart Compose از ایمیل هایی که به زبان اسپانیایی، فرانسوی، ایتالیایی و پرتغالی نوشته شده است پشتیبانی خواهد کرد.
 

  ۱ نظر

  • Ghatebank bank
   Ghatebank bank
   1398/01/18 در ساعت ۰۴:۲۶ ب.ظ
   مرسی مرسی

  نظر خودتان را ارسال کنید