noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

جوایز مراسم TOI Gadgets Now به شرکت سامسونگ رسید

نویسنده: samsung.com ۱۵ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۰ ق.ظ مشاهده: ۲۲۳ بار
جوایز مراسم TOI Gadgets Now به شرکت سامسونگ رسید

جوایز مراسم TOI Gadgets Now به شرکت سامسونگ رسید

جوایز مراسم TOI Gadgets Now : شعبه‌ی هند شرکت سامسونگ برنده‌ی جایزه‌ی افتتاحیه‌ی Times of India Gadgets Now شد. این جایزه به دلیل شناخته شدن چهار محصول از نوآوری‌های تولیدی سامسونگ به عنوان بهترین نمونه‌ی صنعتی به این شرکت اهدا شده است. گوشی هوشمند پرچم‌دار سامسونگ، Galaxy Note 9 جایزه‌ی هیأت ژوری در بخش «بهترین گوشی هوشمند سال» را از آن خود کرد؛ علاوه بر این گوشی Galaxy A9، که نخستین سیستم چهاردوربینه‌ی جهان را عرضه کرده است در بخش «نوآورانه‌ترین گوشی هوشمند سال» جایزه‌ی انتخاب مردم را کسب کرد. گجت شرکت سامسونگ، Icon X نیز جایزه‌ی انتخاب مردم در بخش «بهترین دستگاه صوتی (هدفون) سال» را به دست آورد. همچنین تلویزیون Samsung TV هم در بخش «بهترین تلویزیون سال» جایزه‌ی انتخاب مردم را از آن خود کرد. 

جوایز مراسم TOI Gadgets Now
شرکت سامسونگ خود را متعهد می‌داند که از طریق تولیدات و ابتکارات اجتماعی خود زندگی مردم را ارتقا دهد. شعبه‌ی هند این شرکت تاکنون تحت نام «ساخته‌شده برای هند (Make for India)»، با درکی مستقیم از نیازهای مشتریان در حال توسعه و تولید چندین نوآوری مختص این کشور بوده است. هر سال، موسسات مشهور حوزه‌ی فناوری از شعبه‌ی هند شرکت سامسونگ برای ابتکارات و نوآوری‌هایش در بخش‌های مختلف تولیدی تقدیر به عمل می‌آورند. 
شرکت سامسونگ شعبه‌ی هند خود را در سال 1995 در این کشور تأسیس کرد و در طی دو دهه به یکی از بزرگترین‌ شرکت‌های تولیدی در هندوستان بدل شد. این شرکت اکنون دارای دو کارخانه‌ی بزرگ، پنج مرکز تحقیقاتی R&D، یک مرکز طراحی، 1.8 لک خرده‌فروشی و 70 هزار کارمند می‌باشد. سامسونگ هند اخیرا بزرگترین کارخانه‌ی تولید موبایل جهان را در نویدا (Noida) و بزرگترین مرکز تجربه‌ی موبایلی جهان را در ساختمان مشهور Opera House در بنگلور افتتاح کرد تا نشانی باشد از تعهد این شرکت به کشور هند. شرکت سامسونگ برای سال‌های متوالی از سوی موسسه‌ی تحقیقاتی TRA به عنوان جذاب‌ترین و مورد اعتماد ترین برند تجاری در هند انتخاب شده است.
 

    نظر خودتان را ارسال کنید