noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

جدیدترین گوشی سامسونگ S10 در Samsung Premium Care ثبت نمی شود

نویسنده: sammobile.com ۶ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۰ ق.ظ مشاهده: ۳۰۴ بار
جدیدترین گوشی سامسونگ S10 در Samsung Premium Care ثبت نمی شود

جدیدترین گوشی سامسونگ S10

جدیدترین گوشی سامسونگ S10 : شرکت سامسونگ سال گذشته کاربران گوشی Galaxy S9/S9+ را چندین ماه منتظر گذاشت تا بتوانند گوشی خود را در سیستم بیمه‌ی Samsung Premium Care ثبت نمایند. این گزینه هنگامی که گوشی را می‌خریدید فعال بود؛ اما دوره‌ی خدماتی پس از خرید در ماه سپتامبر و پس از اعتراضات بیشمار کاربران شروع شد. اکنون به نظر می‌رسد که سامسونگ امسال کاربران جدیدترین گوشی سامسونگ S10 را نیز با همان مشکل مواجه خواهد کرد.
اگر می‌خواهید جدیدترین گوشی سامسونگ S10 را بخرید و در نظر دارید که Samsung Premium Care را فعال نمایید بهتر است که در هنگام خرید برای این سرویس ثبت نام کنید. دوره‌ی خدماتی بعد از خرید هنوز برای گوشی Galaxy S10 در دسترس نیست.
در حالی که می‌توانید دوره‌ی خدماتی پس از خرید را می‌توانید برای گوشی‌های S8, S8+, Note 8, S9 و S9+ فعال نمایید لیست این سرویس هیچ اشاره‌ای به گوشی S10 و یا حتی Note 9 نکرده است. شرکت سامسونگ در نهایت سرویس پس از خرید Samsung Premium Care را برای این گوشی‌ها نیز فعال خواهد کرد؛ اما هنوز تاریخ دقیقی برای این کار مشخص نکرده است.
سیستم بیمه‌ی Samsung Premium Care یک برنامه‌ی گارانتی پیشرفته است که از گوشی‌های پرچم دار گلکسی در برابر خسارت تصادفی محافظت می‌نماید. این برنامه 12 دلار در ماه هزینه دارد و از دستگاه شما در برابر اتفاقاتی مانند افتادن، ریختن مایعات روی گوشی و خسارات صفحه نمایش محافظت می‌کند. اگر دستگاه خود را از طریق فروشگاه Samsung online store  یا یکی از اپراتورها و یا یک نمایندگی فروش رسمی خریده باشید می‌توانید برای این سرویس ثبت نام کنید. 
 

نظر خودتان را ارسال کنید