noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

جدیدترین گوشی سامسونگ 2020 ورژن 5G با نام جدید معرفی خواهد شد

نویسنده: sammobile.com ۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۸ ق.ظ مشاهده: ۵۸۰ بار
جدیدترین گوشی سامسونگ 2020 ورژن 5G با نام جدید معرفی خواهد شد

جدیدترین گوشی سامسونگ 2020 

جدیدترین گوشی سامسونگ 2020 : بعد از چندین سال، آزمون و خطا شبکه ی 5G بالاخره در مناطقی در دنیا پا به عرصه ی وجود گذاشت. سازندگان تلفن همراه دستگاه های مجهز به 5G را در اختیار اپراتورهایی می گذارند که از این فناوری پشتیبانی می کنند. سامسونگ در این زمینه حرف اول را می زند. سامسونگ اولین سازنده ای بود که در اوایل سال جاری S10 5G را عرضه کرد. 
با افزایش تعداد ورژن های 5G، سامسونگ قصد دارد برای این دستگاه ها اسم انتخاب کند. این کمپانی اخیراً از طریق برنامه ی  SmartLab Plus از مردم خواسته تا نام های به یادماندنی پیشنهاد دهند. گزینه های پیشنهادی عبارتند از: Galaxy S10 Pro،  S10 Performance، S10 Pro Edition، S10 Speed Edition و  S10 5G. 
 
شایان ذکر است این نظرسنجی سامسونگ دلیل محکمی برای انتخاب نام جدید از سوی سامسونگ نیست. اما نشان می دهد این کمپانی حداقل به تغییر نام اندیشیده است. شاید هدف این مطالعه صرفا دانستن نظر مشتریان باشد. 
پسوند 5G به نظر معقول تر و به یادماندنی تر می آید. سایر اسامی پیشنهادی قابلیت دستگاه را نشان نمی دهند. هنگامی که 5G همه گیر شود و دیگر ورژن 4G وجود نداشته باشد سامسونگ می تواند نام جدید و یکپارچه ای برای دستگاه هایش انتخاب کند. 
 
پاك كردن تاريخچه گوگل در گوشی

نظر خودتان را ارسال کنید