noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

جدیدترین گوشی سامسونگ 2019 گوشی S10 ارتقاهای بزرگی خواهد داشت

نویسنده: forbes.com ۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۴:۴۳ ب.ظ مشاهده: ۴۳۲ بار
جدیدترین گوشی سامسونگ 2019 گوشی S10 ارتقاهای بزرگی خواهد داشت


جدیدترین گوشی سامسونگ 2019 : با نزدیک‌تر شدن تاریخ عرضه‌ی گوشی S10 سامسونگ تصمیم گرفته است که آنچه به احتمال زیاد محبوب‌ترین ارتقای گوشی‌های هوشمند باشد را آشکار کند. این شرکت یک ویدیوی تبلیغاتی 25 ثانیه‌ای از S10 منتشر کرده است که مهم‌ترین دست‌آوردهای پیشین را قبل از معرفی ارتقاهای جدید لیست می‌کند و به شما می‌گوید که «چون شما شایسته‌ی بیشتر از این هستید». 

galaxy-s10-upgrade-1

جدیدترین گوشی سامسونگ 2019 خود این عبارت نیز یک سرنخ است چرا که بعد از نشان دادن یک باتری بزرگ با قابلیت شارژ سریع بر روی صفحه قرار می‌گیرد. با توجه به خبرهای درزکرده‌ی قبلی که مدعی بودند سری S10 باتری‌هایی خواهند داشت که از هر دوی این ویژگی‌ها بهره خواهد گرفت این ویدئو خود می‌تواند تاییدی بر این خبرها باشد. انتظار می‌رود که Galaxy S10 دارای باتری 4000mAh و S10+، 4500mAh باشد. در همین حال به لطف افزایش قدرت شارژ از 15 به 22.5 ولت، سرعت شارژ نیز به میزان زیادی بالا خواهد رفت. اما نسخه‌ی S10 Lite دارای یک باتری 3100mAh خواهد بود که به نسبت دو نسخه‌ی دیگر توان کمتری خواهد داشت.

galaxy-s10-upgrade-2
جدیدترین گوشی سامسونگ 2019

 اینکه در نهایت ویژگی‌های رسمی S10 همین موارد باشد هنوز باید صبر کرد و دید. اما آنچه روشن بوده این است که سامسونگ می‌خواهد نخستین ارتقای بزرگ در باتری‌هایش را در سری Galaxy S عرضه کند. اما این ارتقاها هزینه‌های بسیار زیادی در بر دارند. سری S10 به طور بسیار قابل توجهی گران خواهد بود؛ اما یادمان نرود این گوشی غول بعدی سامسونگ خواهد بود، دستگاهی که قرار است چشمان جهان را خیره کند.

 

نظر خودتان را ارسال کنید