noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

جدیدترین گوشی سامسونگ گلکسی فولد و خبرهای تازه

نویسنده: sammobile.com ۹ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۳:۰۷ ب.ظ مشاهده: ۲۵۵ بار
جدیدترین گوشی سامسونگ گلکسی فولد و خبرهای تازه

جدیدترین گوشی سامسونگ گلکسی فولد

جدیدترین گوشی سامسونگ گلکسی فولد : اتاق خبری سامسونگ به تازگی مصاحبه‌ای با مدیر اجرایی و رئیس بخش نرم افزار و هوش مصنوعی این شرکت، ئی سوک چانگ، منتشر کرده است. وی در این مصاحبه درباره‌ی قابلیت‌های چندکاره‌ و UX گوشی تاشوی سامسونگ Galaxy Fold سخن می‌گوید. رک بگوییم که هیچ چیز تازه‌ای درباره‌ی گوشی Galaxy Fold در این مصاحبه گفته نشده است؛ اما به چند نکته‌ی جذاب درباره‌ی قابلیت پشتیبانی از برنامه‌های جانبی برای ویژگی‌های App Continuity و پنجره‌ی چندکاره Multi-Active Window این گوشی اشاره شده است.
البته این مدیر اجرایی سامسونگ درباره‌ی اینکه آیا تمامی برنامه‌های جانبی از قابلیت‌های App Continuity و Multi-Active Window پشتیبانی خواهند کرد محتاطانه پاسخ داده است. در حالی که وی گفته که سامسونگ از نزدیک با گوگل و سایر توسعه دهندگان همکاری کرده است اضافه نموده که: «پشتیبانی برنامه‌های جانبی از App Continuity و Multi-Active Window اساسا به تبعیت برنامه و توسعه دهنده‌ی آن از سیاست‌ها و دستورالعمل‌های گوگل بستگی دارد». از این گفته‌ها می‌توان فهمید که احتمالا برخی از برنامه‌ها بهتر از موارد دیگر با ویژگی‌های مذکور هماهنگی داشته باشند.
این مصاحبه همراه با ویدئوی منتشر شده که در ان سامسونگ نشان می‌دهد که ویژگی‌هایApp Continuity و Multi-Active Window جدیدترین گوشی سامسونگ گلکسی فولد چگونه کار کرده و چگونه می‌توانند مفید باشند. ویژگی App Continuity هنگام تا و باز کردن دستگاه یک برنامه‌ی فعال را از صفحه‌ نمایش کاور به صفحه نمایش اصلی و بلعکس انتقال می‌دهد.
 از دیگر سو ویژگی Multi-Active Window به کاربران این گوشی اجازه می‌دهد که در صفحه نمایش اصلی سه برنامه را بطور همزمان اجرا کنند.
 این یعنی یک برنامه بیشتر از تعدادی که گوشی‌های هوشمند گلکسی فعلی قادر به پشتیبانی از آن هستند. توجه داشته باشید که صفحه نمایش کاور جدیدترین گوشی سامسونگ گلکسی فولد از آنچه که در ویدیو نشان داده شده اندکی کوچکتر می‌باشد و اندازه‌ی واقعی آن با چیزی که در ویدیو می‌بینید متفاوت است.

    نظر خودتان را ارسال کنید