noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

جدیدترین مدل های گوشی سامسونگ اثر انگشت شما را اسکن می کند

نویسنده: sammobile.com ۱۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۵ ب.ظ مشاهده: ۲۴۶ بار
جدیدترین مدل های گوشی سامسونگ اثر انگشت شما را اسکن می کند

جدیدترین مدل های گوشی سامسونگ : سامسونگ حق اختراعی ثبت کرده که نشان می دهد این سازنده ی تلفن همراه می خواهد از حسگر اثر انگشت درون صفحه نمایش استفاده کند که در هنگام وارد کردن رمز، اثر انگشت را اسکن می کند. 

جدیدترین مدل های گوشی سامسونگ

در سال جاری، سامسونگ تعداد زیادی از جدیدترین مدل های گوشی سامسونگ عرضه کرد که دارای حسگر اثر انگشت درون صفحه بودند. اما همچنان خیلی از کاربرها از روش های قدیمی مثل پین، رمز عبور و الگوهای هندسی  برای احراز هویت استفاده می کنند. بر اساس گزارش جدیدی از GalaxyClub، در دستگاه های آتی می توان از دو روش به صورت هم زمان استفاده کرد. 
در همین هفته یک حق ثبت اختراع در کره ی جنوبی منتشر شد که در مورد روش های جدید احراز هویت سامسونگ نوشته شده بود. این حق اختراع، دستگاهی را توصیف می کند که در هنگام وارد کردن رمز عبور اثر انگشت را اسکن می کند و بررسی مکی کند کسی که رمز را وارد می کند، صاحب دستگاه است یا خیر.
عکس
روش های مختلفی برای رسیدن به این هدف شرح داده شده است. برای مثال، ممکن است دستگاه از شما بخواهد حتما از عددی که  بر روی حسگر اثر انگشت وجود دارد، استفاده کنید. شاید هم از چند حسگر در جای جای صفحه کلید استفاده شود. همچنین احتمال دارد، حسگر اثر انگشت گستره ی بزرگتری را پوشش دهد. چنین حسگری صرف نظر از کد یا الگویی که وارد می کنید، می تواند اثر انگشت شما را اسکن کند. 
اخیراًٌ شایعه شده که سامسونگ از حسگر اثر انگشت بزرگتری در S11 استفاده می کند. اما همچنان نمی توان نتیجه گیری کرد. با آن که حسگر اثر انگشت S11 بزرگتر از نمونه های موجود است اما حسگر که قسمت بزرگی از صفحه را اشغال کند، بعید است در سال 2020 به تولید انبوه برسد. 
 
قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy S11

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy Note 10

    نظر خودتان را ارسال کنید