noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

تولید Sleepbuds بوز به دلیل نقص باتری متوقف شد

نویسنده: androidcentral ۱۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۹ ق.ظ مشاهده: ۲۸۱ بار
تولید Sleepbuds بوز به دلیل نقص باتری متوقف شد

کسانی که از بیخوابی رنج می برند، از شنیدن اخبار ساخته شدن وسایلی برای خواب بهتر خوشحال می شوند. Bose، کارخانه ای که شهرتش را مدیون محصولات صوتی اش می باشد، خیلی بر روی Sleepbuds بوز حساب باز کرده بود. به هر حال، به خاطر تعداد زیاد شکایات در مورد شارژ نشدن اسلیپ بادز و خاموش شدن بی دلیل در حین استفاده، تولید آن متوقف شد. Bose علاوه بر تعویض اسلیپ بادز برای مشتریان تلاش کرد تا با به روزرسانی نرم افزاری مشکل را حل کند اما متاسفانه موفق نشد.

Sleepbuds بوز

Bose ادعا کرده بود: Sleepbuds بوز با پوشاندن نویزها و صداهای مزاحم  و با پخش آوای آرام بخش به شما کمک می کند تا خواب راحتی داشته باشید و از صداهای بر هم زننده ی  خواب دور بمانید. 
کمپانی Bose در بیانیه ای، تاریخچه ی مختصری از اسلیپ بادز و آنچه باعث شده تا تولیدش متوقف شود، عنوان کرده است:«ما متوجه شدیم باتری این دستگاه علیرغم ایمن بودنش، درست کار نمی کند  و با استانداردهای ما فاصله دارد.» 
Bose به مشتریان وعده داده تا اسلیپ بادز را پس بگیرد و وجه را کاملاً به آن ها برگرداند. این که اسلیپ بادز از فروشگاه ها جمع آوری می شود، دلسرد کننده است اما اگر از جنبه ی مثبت نگاه کنیم این مسئله باعث می شود نسل دوم این هدفون بهبودیافته تر باشد. 
 
قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy S11

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy Note 10

    نظر خودتان را ارسال کنید