noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

تنظیمات اعلان گوشی سامسونگ S10 برای نمایش روی کامپیوتر

نویسنده: sammobile.com ۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۸ ق.ظ مشاهده: ۵۲۲ بار
تنظیمات اعلان گوشی سامسونگ S10 برای نمایش روی کامپیوتر

تنظیمات اعلان گوشی سامسونگ : ماه گذشته، مایکروسافت به صورت آزمایشی قابلیتی را ارائه کرد که دارندگان گوشی های Galaxy S8 و Galaxy S9 را قادر می ساخت تا اعلان های تلفن همراه خود را بر روی کامپیوتر ویندوزی خود مشاهده نمایند. هم اکنون تلفن های Galaxy Note 8، Galaxy Note 9 و  Galaxy S10 نیز به صورت رسمی از این قابلیت پشتیبانی می کنند. با آن که A70 در این فهرست موجود نبود، اما از آزمون این قابلیت سربلند بیرون آمد.

galaxy-s10-notifications-windows-1

تنظیمات اعلان گوشی سامسونگ


برای استفاده از مزیت مشاهده ی اعلان ها بر روی کامپیوتر، شما به کامپیوتری نیاز دارید که بیلد 1803(RS4) و یا بیلد جدیدتری از ویندوز 10 را اجرا کند. همچنین تلفن همراه شما باید دارای اندروید 7 نوقا و بالاتر باشد. ابزار دیگری که برای این کار نیاز دارید، آخرین ورژن نرم افزار Your Phone Companion است که باید از گوگل پلی بر روی تلفن همراه خود نصب کنید. 

تنظیمات اعلان گوشی سامسونگ
نرم افزار Phone Companion
برنامه ی Your Phone Companion معجونی از ویژگی های مختلف است که به عنوان مثال می توان به موارد زیر اشاره کرد: امکان دسترسی به فایل های صوتی و تصویری ذخیره شده در تلفن همراه، عدم نیاز به اتصال با سیم، اتصال به وسیله ی وای فای و بلوتوث، استفاده از کنترل از دور برای استفاده از فایل ها و مشاهده ی اعلان ها. 
 

نظر خودتان را ارسال کنید