noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

تم های مخصوص گوشی سامسونگ گلکسی فولد بر روی استور قرار گرفت

نویسنده: ۹ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۰ ق.ظ مشاهده: ۴۲۷ بار
تم های مخصوص گوشی سامسونگ گلکسی فولد بر روی استور قرار گرفت

بخش مخصوص تم گوشی سامسونگ گلکسی فولد در گلکسی استور ایجاد شد. دستگاه تاشوی سامسونگ با قابلیت های گوشی و تبلت اخیرا در دسترس عموم قرار گرفت و به دست مشتریان رسید. در حالی که این دستگاه، ویژگی های خاصی دارد، نرم افزار آن با سایر دستگاه های گلکسی تفاوتی ندارد. اما می توان به تم ها و گزینه های مخصوص گلکسی فولد از طریق گلکسی استور دسترسی پیدا کرد. 

تم گوشی سامسونگ گلکسی فولد


همانطور که انتظار می رود، تم های گوشی سامسونگ گلکسی فولد هم بر روی صفحه نمایش 4.6 اینچی و هم بر روی صفحه ی باز شده ی 7.3 اینچی اعمال می شوند. اما نکته ی خاص دیگری در این تم ها وجود ندارد. البته همه ی تم ها جذاب نیستند. با گذشت زمان تنوع و کیفیت تم ها بیشتر می شود.شایان ذکر است که تم های انحصاری فولد، رایگان هستند و تم های پرداختی از هفته های آتی بر روی گلکسی استور قرار می گیرند. 
عکس
برای دستیابی به این تم ها بر روی صفحه ی خانه ضربه بزنید و انگشت خود را نگه دارید، بر روی Themes ضربه بزنید و سپس دنبال بنر Exclusive and free premium themes for Galaxy Fold devices بگردید. بر روی این بنر ضربه بزنید و تم های در دسترس را مشاهده کنید. این بنر در گلکسی استور هم وجود دارد. 
 
قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy S11

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy Note 10

    نظر خودتان را ارسال کنید