noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

تم های ساعت سامسونگ Galaxy Watch Active برای ساعت های قدیمی تر هم منتشر شد

نویسنده: sammobile.com ۲۵ تیر ۱۳۹۸ - ۰۱:۵۴ ب.ظ مشاهده: ۱۰۵۷ بار
تم های ساعت سامسونگ Galaxy Watch Active برای ساعت های قدیمی تر هم منتشر شد

تم های ساعت سامسونگ Galaxy Watch Active

تم های ساعت سامسونگ Galaxy Watch Active هم اکنون قابل دانلود شدن بر روی ساعت های قدیمی تر هستند. به طور کلی 5 تم وجود دارد: Health Dashboard، Pop Analog، Solari Board، Breathe و Pie Twirl. هر پنج تم هفته ی گذشته بر روی گلکسی استور قرار گرفتند و ساعت های Galaxy Watch،  Gear S3 و  Gear Sport می توانند از آن ها بهره مند شوند. هر چند دو عدد از این تم ها قبلاً هم برای گلکسی واچ منتشر شده بودند. 
Watch Active یک ساعت هوشمند است که همه ی چیزهای مورد نیاز پیگیری وضعیت سلامتی و تناسب اندام از جمله داشبورد سلامتی را با تم های مناسب به شما ارائه می دهد و اجازه می دهد داده هایی مثل ضربان قلب و گام های برداشته شده را تنها با یک ضربه مشاهده نمایید. باقی تم ها ساختگی هستند اما این به آن معنا نیست که ارزش استفاده کردن ندارند. بالاخره تغییر تم می تواند در چیزی که هر روز با آن سروکار دارید، تنوع ایجاد کند. 
 
سامسونگ در حال حاضر بر روی Galaxy Watch Active 2 کار می کند. ساعت جدید شبیه به نمونه ی قبلی است اما قابلیت های بیشتری مثل حسگر ضربان قلب ECG و حسگر تشخیص سقوط دارد. این ساعت در دو اندازه ی 44 میلی متری و 40 میلی متری عرضه خواهد شد. این ساعت هم حتماً تم های جدیدی را با خود به همراه می آورد. می توانید تم های ساعت سامسونگ Galaxy Watch Active را برای Galaxy Watch, Gear S3 و Gear Sport از گلکسی استور دریافت کنید. 
 
پاك كردن تاريخچه گوگل در گوشی

نظر خودتان را ارسال کنید