noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

تلویزیون هوشمند سامسونگ Magic Smart رونمایی شد

نویسنده: 91mobiles.com ۲۱ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۱ ق.ظ مشاهده: ۵۰۰ بار
تلویزیون هوشمند سامسونگ Magic Smart رونمایی شد

سامسونگ از جدیدترین تلویزیون هوشمند خود یعنی سری تلویزیون هوشمند سامسونگ Magic Smart در هندوستان رونمایی نموده. این تلویزیون ها با ویژگی های خاص Make For India همانند کامپیوتر شخصی ، سیستم موسیقی ، Home Cloud ، live Cast و به اشتراک گذاری دو طرفه ارائه نموده. این تلویزیون ها با کیفیت های HD تا 4K UHD با اندازه های 32 الی 82 اینچ ارائه گردیده اند. می توانید توسط این تلویزیون ها تصویر لپ تاپ را بدون نیاز به کابل بر روی نمایشگر تلویزیون مشاهده نمایید. این تلویزیون ها توسط Knox محافظت شده و دارای پشتیبانی تمام وقت Microsoft Office 365 می باشد. 

samsung-unbox-magic-smart-tv-1

تلویزیون هوشمند سامسونگ Magic Smart   از این تلویزیون هوشمند سامسونگ Magic Smart می توان با انتخاب تصاویر پس زمینه ی مختلف به عنوان سیستم صوتی مجازی استفاده نمود. از این ویژگی می توانید جهت ساخت لیست های موسیقی مختلف نیز استفاده کرده و صدا را توسط اسپیکرهای خارجی پخش نمایید. این تلویزیون می تواند عکس و ویدیو ها را به صورت کاملا بیسیم به فلش USB در صورت داشتن اتصال منتقل نماید. کاربران می توانند با استفاده از ویژگی smart TV محتویات را بدون نیاز به اینترنت با گوشیهای هوشمند به اشتراک بگذارند. 
آقای راجو پولان ، مدیر بخش فروش هندوستان سامسونگ گفته : این تلویزیونهای فوق هوشمند با ویژگی های منحصر به فرد مانند کامپیوتر شخصی ، سیستم موسیقی ، Home Cloud ، Live Cast و به اشتراک گذاری دو طرفه ارائه شده تا تمامی نیاز های مدرن کاربران را برطرف نمایند. سامسونگ مثل همیشه بهترین محصول ممکن را برای استفاده ی کاربران ارائه کرده." 
 
samsung-unbox-magic-smart-tv-2
 
قیمت حدودی تلویزیون هوشمند سامسونگ Magic Smart در هندوستان 24.900 روپیه اعلام نموده که چیزی حدود 360 دلار می باشد. 
 

نظر خودتان را ارسال کنید