noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

تلویزیون های سامسونگ را برای اطمینان از نبود ویروس و بدافزار اسکن کنید

نویسنده: ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۷ ق.ظ مشاهده: ۳۰۹ بار
تلویزیون های سامسونگ را برای اطمینان از نبود ویروس و بدافزار اسکن کنید

تلویزیون های سامسونگ را برای اطمینان از نبود ویروس و بدافزار اسکن کنید

تقریباً تمام چیزهایی که به اینترنت وصل می شوند، قابلیت هک شدن دارند. تلویزیون های سامسونگ QLED  هم از این قاعده مستثنی نیستند. سامسونگ آمریکا در توییتر ویدیویی پست که کرد که در آن چگونگی اسکن تلویزیون های سامسونگ برای اطمینان حاصل کردن از نبود ویروس نشان داده است. علت ساخت و انتشار این ویدیو و این که چرا این فرآیند باید به صورت داخلی انجام شود، مشخص نیست. 
سامسونگ در توییت خود نوشته بود:«اسکن کامپیوتر برای پیدا کردن ویروس ها و عملکرد مناسب کامپیوتر ضروری است. همین کار را باید برای تلویزیون های QLED که به WiFi وصل هستند را باید انجام داد. هر چند هفته یک بار تلویزیون خود را اسکن کنید تا از نفوذ ویروس و بدافزار به آن جلوگیری کنید. »
این کمپانی توییتش را صبح دوشنبه پاک کرد و در پاسخ به یکی از کاربران که علت نگرانی سامسونگ را پرسیده بود، نوشت:«این ویدیو تنها برای آموزش به کاربران تهیه شده است.» 

چطور سرعت گوشی را بالا ببریم
نحوه تشخیص شارژر اصلی سامسونگ
برای اسکن تلویزیون، به تنظیمات بروید و سپس گزینه ی General را انتخاب کنید. به پایین فهرست بروید تا system manager را پیدا کنید و بر روی  smart security ضربه بزنید و اسکن کنید. با این کار آنتی ویروس دربونه سازی شده ی تلویزیون شروع به کار می کند. 
تقریباً تمام تلویزیون های بزرگتر از 40 اینچ سامسونگ به WiFi وصل می شوند. سیستم عامل این تلویزیون ها Tizen می باشد. همچنین تلویزیون های هوشمند مجهز به مرورگر و اپ استور هستند و برنامه های آلوده از این دو راه به تلویزیون شما راه پیدا می کنند. 
 

نظر خودتان را ارسال کنید