noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

تقریباً یک سوم تلویزیون های سامسونگ 2019 به فروش رسیدند

نویسنده: sammobile ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۱:۱۵ ب.ظ مشاهده: ۳۷۷ بار
تقریباً یک سوم تلویزیون های سامسونگ 2019 به فروش رسیدند

تقریباً یک سوم تلویزیون های سامسونگ 2019 به فروش رسیدند

تلویزیون های سامسونگ 2019 : سامسونگ برای 13 سال متوالی، برترین تولید کننده ی تلویزیون شناخته شده است و این روال امسال هم ادامه پیدا می کند. بر اساس پژوهش  IHS Markit، تلویزیون های سامسونگ 31.5 درصد از سهم بازار را در سه ماهه ی دوم 2019 از آن خود کرده اند. 
بر طبق این گزارش، این میزان از سهم برای سامسونگ در شش سال اخیر بی سابقه بوده است. بعد از غول کره ای، رقیب او LG 16.6 درصد در بازار تلویزیون سهم داشته است. سونی ژاپن هم با 8.8 درصد در جایگاه سوم قرار می گیرد. 

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy S11

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy Note 10
آمار و ارقام حتی در مورد تلویزیون های رده بالای سامسونگ که از 75 اینچ بزرگتر هستند و بالای 2500 دلار قیمت دارند، بهتر می شود. بیش از 50 درصد تلویزیون های رده بالا در این سه ماهه به فروش رسیدند. انتظار می رود این کمپانی کره ای در آینده ی نزدیک قله های بلندی را در عرصه ی تلویزیون های رده بالا فتح کند. 
سامسونگ در حال حاضر از پنل های Micro LED  و Quantum Dot LED در تلویزیون هایش استفاده می کند. این کمپانی قصد دارد از پنل های OLED و یا شاید از پنل های  QD-OLED در تلویزیون هایش استفاده کند. این کمپانی در حال تعطیل کردن خط تولید پنل های LCD می باشد. 
 

    نظر خودتان را ارسال کنید