noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

تلویزیون های انعطاف پذیر سامسونگ ، پروژه ی بزرگ بعدی سامسونگ

نویسنده: techspot.com ۱۳ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۱ ب.ظ مشاهده: ۱۷۲ بار
تلویزیون های انعطاف پذیر سامسونگ ، پروژه ی بزرگ بعدی سامسونگ

تلویزیون های انعطاف پذیر سامسونگ ، پروژه ی بزرگ بعدی سامسونگ

تلویزیون های انعطاف پذیر سامسونگ : هر دو شرکت ال جی و سامسونگ علاقه بالایی به تولید محصولات با نمایشگر های انعطاف پذیر دارند. این دو شرکت از روش ها و دیدگاه های مختلفی برای تولید صفحات انعطاف پذیر استفاده می کنند. 
تاریخ آغاز نمایشگاه CES 2019 روز به روز نزدیک تر شده و سامسونگ قصد دارد در بازار تولید نمایشگرها و تلویزیون ،  رقابت بیشتری با ال جی داشته باشد. پیشتر شرکت ال جی اعلام نموده بود که در حال طراحی یک تلویزیون انعطاف پذیر OLED می باشد. شرکت سامسونگ طرح های ساخت تلویزیون انعطاف پذیر خود را ارائه نمود. 
بر خلاف ایده ی ال جی ، تلویزیون انعطاف پذیر سامسونگ به صورت عمودی رول خواهد شد. دو پایه ی عمودی این صفحه را باز و رول می کنند. پایه ی سمت چپ بیشترین تجهیزات را داشته و پایه ی سمت راست تنها کار نگه داشتن صفحه را انجام میدهد. عملی شدن طرح سامسونگ سخت تر از طرح ال جی بوده زیرا در این طرح صفحه به صورت افقی باز شده و صاف نگه داشتن آن به مراتب دشوارتر می باشد. 
جهت صاف ماندن نمایشگر ، سامسونگ قصد دارد یک پایه ی نامرئی را در پشت تصویر قرار دهد. این پایه در زمانی که صفحه به صورت کامل باز شود به صاف ماندن تصویر کمک می نماید. 
 infinity-tv-2
تلویزیون های انعطاف پذیر سامسونگ

سامسونگ نگران عدم هماهنگی تلویزیون با دکوراسیون خانه نبوده  و حتی علاقه دارد محصولات خود را در مقابل دیدگان افراد قرار دهد. به عنوان مثال می توان به تلویزیون QLED Plus این شرکت اشاره کرد که با نام The Frame به فروش رسیده و سامسونگ به عنوان یک اثر هنری آن را به نمایش گذاشته است. 
مزیت تلویزیون های انعطاف پذیر سامسونگ این است که قابلیت چرخش دارد. این یعنی زمانی که روی یک صندلی در زاویه ی دید نامناسب نشسته باشید می توانید با استفاده از کنترل ، تلویزیون را به سمت خود بچرخانید. علاوه بر این ، تلویزیون سامسونگ می تواند حالات مقعر و محدب به خود گرفته تا از خستگی مضاعف چشم جلوگیری نماید. 
 

نظر خودتان را ارسال کنید