noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

تلویزیون سامسونگ 5G با همکاری SK Telecom ساخته می شود

نویسنده: sammobile ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۶ ب.ظ مشاهده: ۲۴۷ بار
تلویزیون سامسونگ 5G با همکاری SK Telecom ساخته می شود

تلویزیون سامسونگ 5G با همکاری SK Telecom ساخته می شود

سامسونگ و SK Telecom تفاهم نامه ای امضا کردند تا اولین تلویزیون مجهز به 5G و 8K دنیا را با همکاری هم تولید کنند. سامسونگ در حال حاضر،  هم تلویزیون 8k می فروشد و هم بزرگترین ارائه ی دهنده ی محصولات 5G محسوب می شود. طبیعتاً این کمپانی از قدرتش استفاده می کند تا یک محصول نو و بدیع به بازار روانه کند. 
با عرضه ی تلویزیون سامسونگ 5G ، خریداران می توانند محتوای مد نظر خود را از سرویس POOQ با عضویت OTT و با کیفیت 8K بر روی شبکه ی 5G اس کی تلکام استریم کنند. اپراتور تلکام در کره ی جنوبی قصد دارد از محاسبات سیار و پردازش صوت و تصویر بر روی شبکه استفاده کند تا انتقال تصاویر با کیفیت 8K بدون هیچ خللی انجام شود.  هر دو کمپانی توافق کردند تا بر روی پلتفرم ابرفضای تلکام به نام eSpace و تلویزیون سیرو 5G کار کنند. 

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy S11

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy Note 10
"پارک یین هایو"، مدیر بخش فناوری در تلکام کره گفت:«تلویزیون 5G و 8K، تلویزیونی است که تاخیر بسیار کمی در دریافت داده ها دارد و همچنین از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است. فناوری 5G کمک می کند تا دنیای رد و بدل تصویر به واقعیت بپیوندد.» 
سامسونگ تنها سازنده ای نیست که به تلویزیون 5G و 8K علاقه مند شده است. هواوی نیز قصد دارد چنین تلویزیونی بسازد. مشخص نیست کدام کمپانی محصولش را زودتر وارد بازار می کند اما از آنجایی که سامسونگ همین حالا تلویزیون های 8K خود را به فروش می رساند، تولید ورژن 5G زیاد زمان بر نخواهد بود. 
 

نظر خودتان را ارسال کنید