noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

تلویزیون سامسونگ 55 اینچ Q6F 4K Smart QLED

نویسنده: samsung.com ۳۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۳ ق.ظ مشاهده: ۴۹۷ بار
تلویزیون سامسونگ 55 اینچ Q6F 4K Smart QLED

تلویزیون سامسونگ 55 اینچ

بیلیون‌ها رنگ بر روی تلویزیون سامسونگ 55 اینچ  Q6F 4K Smart QLED زنده می‌شوند. 
55-q6f-4k-smart-qled-tv-1
تنها پنج کلمه: بیشتر از یک بیلیون رنگ؛ برنامه‌های مورد علاقه‌ی خود را با واقعی‌ترین، دقیق‌ترین و متنوع‌ترین رنگ‌هایی که تاکنون خلق شده‌اند ببینید. تمامی جزئیات رنگ‌های پیچیده را در هر طیف رنگی‌ای ببینید، درست مانند اینکه خودتان جزئی از تصویر هستید.
55-q6f-4k-smart-qled-tv-2
دستگاه Q6F، 100 درصد حجم رنگ را به شما ارائه می‌کند که بدین معناست که مقدار دقت، غنا و جزئیات رنگ‌ها را در بالاترین حد ممکن دریافت خواهید کرد.
از سرگرمی خود بدون هیچ وقفه‌ای لذت ببرید. تمامی جزئیات پیچیده‌ی پنهان را در تاریک‌ترین وضعیت‌ها ببینید. با تکنولوژی کنتراست Q حتی در حالتی که تمامی لامپ‌های اتاقتان روشن است تمامی جنبه‌های ریز هر صحنه را خواهید دید. 
55-q6f-4k-smart-qled-tv-3
گستره‌ی وسیع‌تری از روشنایی و کنتراست Q HDR Elite، که توسط تکنولوژی HDR10+ تغذیه می‌شود به شما اجازه می‌دهد که که تصاویر را درست همانند کارگردان ببینید. جزئیاتی را ببینید که قبلا در وضعیت‌های بسیار روشن یا بسیار تاریک نمی‌توانستید ببینید.
55-q6f-4k-smart-qled-tv-4
صفحه‌های این دستگاه‌ها ساخته شده‌اند تا سال‌های سال پایدار بمانند و به همین دلیل نقاط رنگی تلویزیون سامسونگ 55 اینچ QLED Quantum غیر آلی هستند. این به این معناست که صفحه نمایش در طی زمان فرسوده نمی‌شود، رنگ‌ها و جزئیات فوق‌العاده‌ای که در هنگام خرید شاهد آن هستید تا آخر به همان صورت باقی می‌مانند.
55-q6f-4k-smart-qled-tv-5
55-q6f-4k-smart-qled-tv-6

با چشمان خود ببینید که چگونه Q6F می‌تواند با طراحی و شمایل مترقی خود تجربه‌ی بصری شما را ارتقا دهد. 
55-q6f-4k-smart-qled-tv-7
طراحی تمیز پشت Q6F سیم‌های تلویزیون را کاملا از دید پنهان می‌نماید. تنها کافی‌ست کابل را وصل کنید، کابل را به قسمت تعبیه شده در پشت دستگاه فرو کنید و به صورت ظریفی کابل‌های خود را از طریق پایه‌ی دستگاه مرتب کنید.
از صفحه‌های سیاه قدیمی که در پذیرایی شما وجود داشتند خداحافظی کنید. خانه‌ی خود را با حالت کاملا جدید Ambient Mode ارتقا دهید.
55-q6f-4k-smart-qled-tv-8
 
تلویزیون سامسونگ 55 اینچ

نظر خودتان را ارسال کنید